Vlasový styling | Léto

Účesy a produkty pro horké letní dny

Čas strávený na horkém slunci, zábava na pláži nebo u bazénu, to vše si vyžaduje jednoduché účesy a extra dávku péče. Ukážeme Vám dva letní účesy a představíme Vám vhodné produkty vlasové péče s lákavými vůněmi.

Letní slunce, chlor v bazénu nebo slaná voda oceánu si vybírá daň na našich vlasech. Naštěstí je ochrana a péče o vlasy snadná. Klobouky jsou krásné, stylové a ochrání vlasy před UV zářením. Ve volném čase byste měli zapomenout na strnulé účesy se spoustou stylingových produktů. Ukážeme Vám účesy vhodné pro Vaše oblíbené letní aktivity a navrhneme lehký styling a vlasovou péči pro letní horké dny.

Letní vlasová péče: Slaný sprej

Produkty pro letní péči

Plážové vlny jsou skvělým letním účesem. Jsou okouzlující a snadno se udržují.

Pohodové plážové vlny jsou stejně krásné na pláži i na letní party. Plážové vlny jsou stálou součástí letního arzenálu účesů. Slaný sprej pomůže dotvořit ležérní charakter plážových vln.

Styling: Nastříkejte slaný sprej na vlhké vlasy a vytvořte velké, přirozeně vypadající vlny. K získání objemu naneste slaný sprej po druhé.  Sprej můžete použít kdykoliv v horkých letních dnech.


Slané spreje obsahují také lehké olejové složky, které chrání vlas před vysušením na letním slunci.

Letní vlasová péče: Zesvětlovací sprej na vlasy

Summertime Hair Products

Zesvětlovací spreje jsou součástí letního stylingového arzenálu mnoha blondýnek. Tyto spreje dokážou krok za krokem jemně zesvětlit vlasy a dodat jim svěží vzhled.

Styling: Zesvětlovací sprej nastříkejte na vlhké vlasy a s pomocí hřebene rozčešte na všechny vlasy. Pak nechte vlasy uschnout na vzduchu. Opakujte aplikaci po dvou nebo třech dnech.

Vlevo: Zesvětlovací sprej dokáže zesvětlit blond vlasy bez použití barvy na vlasy.

Letní vlasová péče: Vlasový olej

Vlasový olej může být vhodný nejen pro husté suché vlasy. Kromě péče o vlasy umí také ochránit před poškozením sluncem. Jen malé množství vlasového oleje ochrání vlasy před vysušením. Se správnou strategií dokáže vlasový olej prospět vlasům každé ženy. Samozřejmě, že správná strategie je klíčová.

Pro husté vlasy použijte tři až čtyři kapky vlasového oleje. U jemných vlasů postačí jedna až dvě kapky.

Metoda 1: Naneste vlasový olej na konečky vlasů před umytím a nechte působit několik minut. Pak vlasy umyjte jako obyčejně. Vaše vlasy budou čisté a připravené na žhavý letní den.

Metoda 2: Naneste vlasový olej pro finální úpravu. Olej slouží jako štít před vysušením vlasu letním sluncem a horkem. Naneste si vlasový olej do dlaní a s pomocí prstů na konečky vlasů.

Použijte vždy jen jednu z uvedených dvou metod v jeden den.

Letní vlasové produkty: Péče o vlasy

Po dlouhém dni na pláži nebo u bazénu umyjte své vlasy, abyste odstranili zbytky soli nebo chloru. Kondicionér připraví Vaše vlasy na další den venku. Užijte si povzbuzující vůně letních vlasových pečujících produktů vonících po granátovém jablku, plodech goji nebo kokosu.

Objevte: Léto