Vlasový styling | Kulatý obličej

Pět účesů pro kulaté obličeje

Kulatá? No a co? Máme rádi sexy křivky, jemné kontury a silné ženy, které vědí, jak se prezentovat! Jak to dělají? Mají správný účes: představujeme vám pět rychlých účesů, které lichotí kulatým obličejům a opticky je zužují. Vše kolem krásy – od vrcholu hlavy až po ramena!

Na rovinu: kulaté obličeje působí jemně, přátelsky a – protože připomínají dětský obličej – také mladě! Typickými charakteristikami kulatého obličeje jsou kruhová vlasová linie, jemná brada a plné tváře. Tvar hlavy nemusí mít nutně cokoliv společného se vzrůstem nebo tvarem postavy – je to zkrátka dar přírody. Kromě kulatých existují také obličeje oválné, obdélníkové nebo ve tvaru srdce.

Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá: nejen že vhodně zvolený účes způsobí, že budete vypadat dobře, může také zvýraznit to nejlepší z přirozeného tvaru vašeho obličeje. Kulatý obličej může být s pomocí několika triků opticky prodloužen -  vykouzlí vaši delší siluetu! Například s výčesem, který vytvoří objem v horní části hlavy, se vám opticky obličej prodlouží. Nebo v účesu, který rámuje tváře a čelo ofinou. Dlouhé vlasy s jemnými vlnami nebo kudrnami jsou pro kulaté obličeje perfektní! 

Kulaté obličeje v top formě: pět VIP prezentuje své triky v naší galerii.

Galerie: Pět účesů pro kulaté obličeje

Objevte: Kulatý obličej