Vlasový styling | Kudrny

Kudrnaté hlavy přímo ze světových přehlídkových mol

Máte chuť nosit vlnité vlasy a všechny druhy loken? Ukážeme vám šest účesů z přehlídkových mol, které stojí za to vyzkoušet. Naše triky vám pomohou vytvořit vlny nespoutané a načechrané, ale i měkké a romantické.

V zákulisí módních přehlídek v Miláně, Paříži a New Yorku je zaměstnáno velké množství vlasových stylistů. Jejich prací je upravovat vlasy modelek podle žhavých módních trendů a starat se o to, aby účesy dokonale doplňovaly předváděné oděvy. S trochou trpělivosti a špetkou praxe si můžete stejné účesy vytvořit i v domácím prostředí. Ujistěte se však, že máte po ruce ty správné nástroje. K těm patří kartáče s přírodními štětinami a lehkou rukojetí a fén na vlasy s difuzérovým nástavcem. Než začnete, nahlédněte ještě jednou do své skříňky v koupelně. Máte lak na vlasy? A pěnové tužidlo? Než s úpravou vlasů začnete, připravte si vše potřebné. Je tedy vše O.K.? Dejte se do toho!

Vlasy si nemyjte bezprostředně před úpravou, ale několik hodin předem – budou poddajnější. Před vlastní úpravou na vlasy naneste jen trochu vody, aby byly vlhké. Nezapomeňte, že než natáčky, papiloty či kartáče sundáte, měly by vlasy být zcela suché a vychladlé.V opačném případě vám lokny brzy zplihnou.


Kudrnaté účesy na přehlídkových molech

Objevte: Kudrny