Vlasový styling | Krátké vlasy

Dokonale upraveno aneb večerní účesy pro krátké vlasy

Krátké vlasy vypadají pořád stejně… Ale teď vážně: viděli jste v poslední době všechny ty nové krátké sestřihy? Kreativní večerní účesy promění krátké vlasy na noblesní magnety přitahující pozornost. Tento styl se hodí pro (téměř) každou příležitost.

Tento styl se stal populárním v 60. letech minulého století díky modelce a herečce Twiggy. Její chlapecký sestřih odstartoval vlasovou revoluci v době, kdy se nejen vlasy, ale i sukně stále víc a víc zkracovaly.Odvážné ženy začaly nosit vlasy ostříhané nakrátko a krátké vlasy jsou velmi populární dodnes. Hvězdy jako Ashlee Simpson a Carey Mulligan tento fakt zcela jistě potvrzují. Kromě důmyslného sestřihu potřebují ženy s krátkými vlasy také velkou dávku sebedůvěry. Trendem jsou totiž odvážné, až extrémně krátké účesy. I ty však nabízejí řadu variací zvýrazňujících osobní styl - a to právě v podobě elegantního večerního účesu.

Úprava krátkých vlasů na večer

Proměnit jakýkoli krátký účes do společnosti tak, aby s noblesou ukázal váš osobní styl, je poměrně snadné – a je jen na vás, zda použijete gel a vlasy si nahladko sčešete dozadu, nebo si do čela necháte spadnout dlouhou plnou ofinu. Nezapomeňte, že na večer se velmi dobře hodí také rozcuchaný chlapecký sestřih, který bude svůdně kontrastovat s večerními šaty. Také velké a krásné ozdoby do uší vypadají mnohem působivěji na ženách s elegantně krátkými vlasy.

Hvězdy a jejich krátké vlasy upravené na večer