Vlasový styling | Dlouhé vlasy

Prodlužování a zhušťování vlasů pomocí pramínků

Hollywoodské krásky nám ukazují, jak se to dělá. Dnes spatříte celebritu s mikádem sahajícím k bradě, zatímco zítra se stejná hvězda při předávání Oscarů objeví s noblesní dlouhou hřívou. Jak je to možné? Odpověď zní: prodlužování vlasů. Chcete si některé triky vyzkoušet? Žádný problém, stačí se řídit našimi pokyny. S trochou praxe budete tahat kouzla z kosmetické kabelky i vy!

Účes ve stále stejné délce po bradu vás snadno začne nudit, stejně jako vás brzy otráví vlasy připomínající provázky. Díky prodlužování vlasů oživíte svůj vzhled, a jistě vám udělá radost, že máte vlasy delší a hustší. Podstatou prodlužování i zhušťování vlasů jsou pramínky umělých nebo pravých lidských vlasů, které se k vašim vlastním vlasům připevňují. K tomu mohou vlasoví stylisté používají různé metody. Nové pramínky vlasů se k těm stávajícím lepí pomocí keratinových vláken, nebo se s nimi pomocí lepidla na bázi keratinu a ultrazvuku spojí za studena. Celý proces je poměrně časově náročný. Kratší dobu trvá metoda připojování menších pramínků pomocí tlaku vzduchu nebo metoda laserového spojování za studena.

Protože vlasy neustále rostou, je třeba připojené pramínky po čase odpojit a znovu připojit blíž u kořínků. Jedná se opět o poměrně složitý proces. Bohužel se pohybuje od 10 000 do 25 000 Kč za prodloužení vlasů a nejméně 5 000 Kč za jejich zhuštění.

Prodlužování vlasů v domácím prostředí

Chcete zjistit, jestli by vám slušely dlouhé vlasy? Těšíte se na velkou událost a chcete se na ní ukázat tak, jak vás ještě neznají? V takových případech jsou řešením připínací pramínky. Snadno se do vlasů začleňují a připínají se sponkou. Další výhodou je, že stojí jen zlomek toho co „pravé prodlužování vlasů“ a vaše vlasy se přitom neničí. Připínací pramínky vlasů můžete mýt šamponem stejně jako své vlastní, stejně jako upravovat kulatým kartáčem a natáčkami. Lze je snadno použít k vytvoření výčesu i módního ohonu. Jedinou podmínkou je, že vaše vlasy musí sahat nejméně k bradě.

Kouzla s připínacími pramínky vlasů

Internetové odkazy na prodlužování vlasů systémem Magic Hair

Více informací >> magic-hair-extensions.de

Objevte: Dlouhé vlasy

Související články