Vlasový styling | Dlouhé vlasy

Slavnostní účesy pro dlouhé vlasy

Luxus na poslední chvíli: nemáte dostatek času, ale chcete o svátcích oslnit – a to zejména svými vlasy? Ukážeme vám, jak můžete učesat svoji dlouhou hřívu do senzačních a výjimečných účesů za minimum času. Minimální úsilí a maximální efekt. Podívejte se sami…

Hoďme se do gala! Advent, Vánoce, Silvestr: svátky jsou hned za rohem. Jste už naplněni příjemným očekáváním, když myslíte na všechny ty party, večírky a slavnostní chvíle? Pokud máte rádi výjimečné účesy a rádi se líbíte, budete přirozeně k dokonalému outfitu potřebovat také slavnostní účes! (Tip: Místo hlubokého výstřihu zkuste letos ozdobit svůj dekolt něčím dekorativním nebo extravagantními šaty ke krku.) Elegantně provedené, bohatě zvlněné nebo komplikovaně smotané – naše galerie nabízí slavnostní účesy pro dlouhé vlasy, které vypadají komplikovanější, než ve skutečnosti jsou.

Galerie: Slavnostní účesy pro dlouhé vlasy

Ať žije culík

null

Případ pro Balmaina: Francouzský módní návrhář ukazuje vysoko posazený culík!

Čím vyšší culík, tím lepší party? Rozhodně! Balmain si vybral uhlazenou verzi a povýšil vysoko posazený culík na zlatý hřeb večera. Náš návod krok za krokem vám prozradí, jak funguje tento milovník party.

Co budete potřebovat: kartáč, ochranný sprej před teplem, žehličku na vlasy, vlasový olej, gumičku na vlasy, sponky a lak na vlasy s leskem,

Jak na to:

1. Suché vlasy pořádně pročešte a nastříkejte je ochranným sprejem na vlasy.

2. Vezměte žehličku na vlasy a pramen po prameni narovnejte vlasy, až budou zcela hladké.

3. Naneste na vlasovou linii malou porci vlasového oleje a pročešte rovnou dozadu, pak vlasy sepněte opravdu vysoko do culíku.

4. Pramen vlasů vysoko nahoře zajistěte gumičkou na vlasy.

5. Pramen vlasů omotejte kolem culíku a schovejte tak gumičku a pak ji zajistěte sponkou.

6. Nakonec celý účes zafixujte lakem na vlasy s leskem a máte hotovo!

Objevte: Dlouhé vlasy