Vlasový styling | Dlouhé vlasy

5 rychlých účesů pro dlouhé vlasy

Dlouhé vlasy rovná se časově náročný styling? Nemusí tomu tak být vždy! Ukážeme vám pět senzačních rychlých účesů, které vaše vlasy hodí do dokonalého tvaru za méně než 10 minut. Rychlé a půvabné: sexy mokrý look, trendy zastrčené vlasy nebo sladká přehlídka rozpuštěných pramínků - minimální úsilí, maximální výsledky!

Máte málo času a potřebujete něco udělat se svými vlasy? Nestresujte se, máme pro vaše vlasy řešení: rychlý styling. Takže můžete zůstat úplně v pohodě! Například s trendy mokrým účesem: mokré vlasy učesané dozadu, mokré vlasy u vlasové linie s flexibilní čelenkou nebo styling mokrých pramínků – když musíte své vlasy učesat velmi rychle, mokré účesy jsou zárukou rychlého stylingu. Bez komplikací udrží dobrou náladu! Máme ale také v nabídce několik velmi efektních rychlých účesů pro suché vlasy.

Pět účesů, které vytvoříte za méně než deset minut – tak jdeme na to, čas běží:

1. Rychlý účes: mokrý look

Vlasy ve stylu mokrého účesu jsou geniální rychlovkou (v pozitivním smyslu) – snadno se učešou a jsou absolutně osvěžující! Sluší každému. Hlavní atrakce: vlasy vypadají mokré, i když jsou suché. Nyní velmi elegantní v kombinaci s nízko posazenou pěšinkou na straně (viz. obrázek nahoře).

Stylingový návod: Naneste si na prsty gel ve velikosti vlašského ořechu a vpracujte jej do suchých vlasů odshora až k úrovni uší. Pokud je to třeba, použijte větší množství gelu, včesejte do vlasů a pak účes zafixujte lakem na vlasy.

2. Rychlý účes s flexibilní čelenkou

null
© Getty Images

Moderní, praktické, elegantní: flexibilní čelenka má všestranný talent pro vlasový styling.

Vlasový doplněk s velkým D z 90. let slavil svůj comeback na našich hlavách již v minulém roce! Tuto sezónu jsme si oblíbili flexibilní čelenku hlavně díky jejímu nekomplikovanému použití. Ať s plážovými vlnami nebo s drdolem, cikcak čelenka udělá z každého účesu veselou záležitost – a stačí jen pár minut. Naše tipy pro rychlý styling: neučesané vlny s mokrými vlasy u vlasové linie! 

Stylingový návod: Do ručníkem vysušených vlasů naneste trochu slaného spreje a vpracujte vlasový gel ve velikosti lískového oříšku do vlasů nad čelem u vlasové linie. Nasaďte flexibilní čelenku a zatlačte ji několik centimetrů dozadu. Nechte volně uschnout na vzduchu a máte hotovo!

3. Rychlý culík s uhlazenými pramínky

null
© Getty Images

Culík je hotový raz dva a k tomu je oživený novým stylingem vlasů nad čelem.

Jednoduše sofistikované: když hledáte rychlý účes, většina z nás skončí s vlasy sepnutými do culíku. Abychom tuto klasiku poněkud opepřili, přidejte uhlazenou charizmatickou vlasovou linii! Pssst: vypadá to mnohem složitěji, než to ve skutečnosti je.

Stylingový návod:  Naneste si na prsty dostatečné množství vlasového gelu a aplikujte na vlasy vpředu nad čelem až ke konečkům. Dva přední prameny vlasů vytáhněte, vytvořte krátkou pěšinku uprostřed nebo na straně. Zbytek vlasů stáhněte do přísného culíku. Dva uhlazené prameny připněte po stranách. A nakonec: vše zafixujte lakem na vlasy!

4. Rychlý účes se zastrčenými vlasy

null
© Getty Images

Jednoduše se rozpustí: účes se zastrčenými vlasy v letní verzi se šátkem.

Trendy účes se zastrčenými vlasy nevyžaduje naprosto žádné stylingové zkušenosti: stačí dlouhé vlasy jednoduše schovat do trička nebo pod límec kabátu (na podzim a v zimě). V létě se tento trendy účes může jednoduše vytvořit s pomocí šátku: a můžete dělat jakoby nic!

Stylingový návod: Vytvořte pěšinku uprostřed a vlasy do rovna učešte. Jemný šátek si zavažte kolem krku A kolem vlasů (vzadu na krku) a vlasy jemně nad šátkem povytáhněte, abyste získali více objemu.

5. Rychlý účes se smyčkou

null
© Getty Images

Rychlý na styling a vydrží po celý den: smyčka z vlasů nízko na krku

Při tvoření tohoto účesu si klidně můžete zpívat 'Yeah, Yeah, Yeah' – tak snadno a rychle takový účes vykouzlíte! Trendy, trochu chaosu, ale se šarmem, nízko posazený prasečí ocásek s uvolněnými prameny vlasů. Palce nahoru!

Stylingový návod: Vlasy sepněte nízko na krku do volné smyčky. Nechte několik pramínků vypadnout, aby účes působil neučesaně a hotovo!

Objevte: Dlouhé vlasy