Vlasový styling | Culíky

Šmrncovní culíky

Hledáte nový účes, který je praktický, ale není nudný a umožní vám si také kreativně s vlasy pohrát? Podívejte se na naše obrázky s culíky a zjistíte, zda byste rádi některý z těch skvělých účesů vyzkoušeli.

Sepnutím vlasů do culíku okamžitě vytvoříte z neposlušných, do obličeje padajících vlasů účes vhodný do práce, na hru nebo na váš oblíbený sport. Kromě toho, že je culík praktický, je také velmi stylový.

Přidejte se k našim extravagantním culíkům

Culík není jen poslední možností, když vás vlasy neposlouchají, ale je také geniálním klasickým účesem s nepřeberným množstvím variant. Culík se hodí na každou příležitost, od obchodního meetingu, práce, nakupování a party až po velké události jakou je například svatba. Mnoho rozličných culíků lze učesat tak snadno, a přitom jsou tak atraktivní. Není divu, že si ženy po celém světě češou dlouhodobě oblíbený culík ještě dřív, než jejich vlasy dosáhnou požadované délky po ramena.

Jaký styl culíku je váš oblíbený?

Pokud jde o culíky, mezi ženami, muži a kadeřníky existuje mnoho individualistů. Culík může poskakovat vysoko na vrcholu hlavy nebo nízko u krku, nosí se rovně vzadu nebo na straně hozený přes rameno, hodí se dobře k vlasové bižuterii a překvapí v kombinaci se saténovými stužkami, peříčky nebo koženými řemínky. Culík můžete kombinovat s pěšinkou uprostřed i na straně a bude slušet každému, ať máte vlasy uhlazené a lesklé, vlnité nebo se kroutí v hravých kudrnách. A pak existuje tolik možností, jak culík zaplést do copu, zatočit nebo zkroutit. Samozřejmě, čím delší culík, tím více existuje stylingových variací.

Už jste přesvědčení nebo jste vždy milovali kreativní a často rozpustilý culík? Tak prosím nepřehlédněte dole naši galerii s culíky. Možná zda najdete inspiraci pro culík, který jste ještě nezkusili.

Armin Morbach, vedoucí kadeřník Schwarzkopf, ve svém videu předvádí, jak z jemných vlasů vytvořit okouzlující culík.

Video: Armin Morbach češe culík

Galerie: Culík a stylingové tipy

Objevte: Culíky

Související články