Vlasový styling | Culíky

Video Blog jak vytvořit účes: 'Cali Kessy'

Sladký jako Kessy! Tento měsíc jsme osladili naši kategorii “oblíbený vlog v YouTube kosmu” s Kessy z blogu “Cali Kessy”. Svým fanouškům nabízí vždy svůj sladký úsměv, výjimečné návody k vytvoření účesů a mnoho dalších zkrášlujících tipů. Tím si zasloužila své místo na našem blog listu.

Zapřísáhlá vegetariánka, která připouští, že ji sport nebere, je blázen do takových věcí jako jsou vlasy, krása a make-up. Kessy z Karlsruhe je právě tak univerzální jako je její blog “Cali Kessy”. S drzým šarmem a spoustou know-how vysvětluje tato 22-letá dívka svým posluchačům, jak vnímá svůj osobní svět krásy, a přitahuje je k obrazovkám poutavými návody na účesy, motivačními tipy na make-up a různobarevným designem nehtů.

Video blog “Cali Kessy”

V čem tkví podstata jejího blogu? „Krása, zábava a upřímné názory“, říká Kessy. Tato studentka se neustále snaží dostat ze sebe i ze svých nápadů to nejlepší, a nerada klame své fanoušky čistě povrchními záležitostmi.  Spoléhá na upřímné komentáře, přímé tipy a (ne)zkrášlenou pravdu.  To také zahrnuje soukromé záležitosti jako je její vztah na dálku. V životě totiž nikdo nemá na růžích ustláno, je to složité stejně jako super hladké nohy v létě nebo nalepit si falešné řasy…

Kessy sdílí se svými fanoušky své osobní zážitky a stojí po jejich boku slovy i skutky. Dává a bere. Spoléhá také na své fanynky – například mladá rodačka z Baden-Württembergu ji požádala o tipy, jak se připravit na svoji návštěvu Mnichova. Interakce je nejlepší!

Zblízka: Více o Kessy

null
© Cali Kessy

Kessyin oblíbený účes, ve kterém se cítí dobře: dlouhé vlasy v culíku

„Nejdřív jsem to dělala jen tak pro zábavu!“ vysvětluje Kessy. Po 13-měsíčním pobytu v Kalifornii, kde byla jako aupair, musela čekat na místo na německé univerzitě a čas věnovala blogování: „Dlouho jsem sledovala ostatní blogy na You Tube jako je „Shaaanxo“ a fakt se mi to líbilo.“ Kessy bloguje už více než rok a její komunita fanoušků se stále rozrůstá (aktuálně má téměř 9000 posluchačů). Na You Tube se blogerka většinou specializuje na účesy – není divu, protože její vlasy jsou jí svaté! „Myslím, že délka mých vlasů je nyní opravdu skvělá a líbí se mi, jak se vlasy lesknou. Mohu vás ujistit, že se o ně starám tak dobře, jak můžu,“ vysvětluje Kessy. Studentka přísahá na neoplachovací kúry a snaží se chránit své vlasy před přílišným používáním tepelných přístrojů. „ I když si často své vlasy žehlím, vždy používám ochranu před teplem.“ Rodačka z Baden-Württembergu nikdy neholdovala krátkým střihům vlasů: “vždy jsem chtěla mít opravdu dlouhé vlasy, takže je jen malá naděje, že se někdy nechám ostříhat. Ale obdivuji všechny ženy a dívky, které si vyberou krátký střih vlasů a udávají tak nové trendy.”

Návody k vytvoření účesu ('Cali Kessy'):

Vždy se najde řešení: Kessy už nemá problém, když ji vlasy odmítají poslouchat. Studentka Kessy pro sebe objevila populární rozcuchaný drdol, do kterého sváže své vlasy a dostane je tak mimo pozornost, když už dávno nejsou čerstvé. „Ležérní uzel z vlasů je rychlý a rychle se vytvoří, a je velmi univerzální!“ „Cali Kessy“ předvádí ve svém videu, jak fungují  univerzální účesy:

• Video: Účesy bez přidání tepla – 4 jednoduché rozcuchané drdoly