Vlasový styling | Šik účesy

Účesy hvězd: Styl Jessicy Biel

Styl herečky Jessicy Biel je elegantní a ženský, stejně jako přirozený a jednoduchý. Na gala večerech je její outfit vždy dokonalý. Její žensky působící účes s ležérními vlnami upoutal naši pozornost.

Jessica Biel posbírala na počátku své kariéry mnoho ocenění díky kombinaci svého vzhledu, talentu a smyslu pro styl. Ve 14 letech, dlouho předtím, než se stala manželkou idola ženských srdcí Justina TImberlaka, sbírala první úspěchy jako mladá herečka v roli pobožné Mary Camden v seriálu Sedmé nebe. Za pár let ji však přestalo seriálové publikum a její image hodné dívenky vyhovovat. V 17 letech totiž pózovala pro jistý druh časopisu. Díky tomu se role slušných holek staly navždy minulostí, a producenti ji okamžitě vyškrtli z natáčení Sedmého nebe. Po nějaké době mimo světla ramp se opět mohla vrátit k natáčení seriálů, ale tento krok příliš image mladičké Jessicy Biel a její kariéře nepomohl. Jessica Biel se však i po těchto zkušenostech vrátila na velká plátna a slavila značný úspěch.

Jessica Biel se rozhodně naučila, jak sama sebe prezentovat a předvádí to nejen na červeném koberci. Její pohodový vlnitý účes je trendy a opravdu jí sluší. Ukážeme Vám, jak vytvořit vlastní verzi takového ležérního vlnitého účesu.

Jessica Biel: Krok za krokem návod pro ležérní vlny

Krok 1
Umyjte si vlasy a částečně vyfoukejte s hlavou obrácenou k zemi. Tak dodáte vlasům co nejvíce objemu. Vlasy by měly zůstat vlhké.

Krok 2
Nastříkejte si do dlaní malé množství spreje se slanou vodou, rozetřete do dlaní a naneste na stále ještě vlhké vlasy. Vynechejte přitom oblast u kořínků, protože slaný sprej by vlasy příliš zatížil a zmenšil vytvořený objem.

Krok 3
Rozdělte vlasy do několika pramínků, které volně natočte a připevněte sponkami.

Krok 4
Nechte vlasy zcela doschnout. (Můžete použít k urychlení procesu vysoušeč na vlasy.) Pak vytáhněte sponky z vlasů a opatrně smotané pramínky vlasů narovnejte. Na závěr můžete použít kulmu na vlasy.

Krok 5
Vlny zafixujte lakem na vlasy.

Tři účesy Jessicy Biel

Styl Jessicy Biel

Jessica Biel jednou prohlásila, “Když jsem na červeném koberci, hraji svoji roli. Jakmile jsem doma, vlasy si rozpustím a mám radši pohodový styl.” Tentokrát si pro červený koberec gala večera Jessica vybrala její oblíbený rozpuštěný, jemně rozcuchaný účes, který tak ráda doma nosí.

Jessica Biel má ráda účesy s ofinou, která lichotí její krásné tváři. S ofinou učesanou na stranu přes čelo vypadá obzvlášť žensky. Uhlazené vlasy vzadu propůjčují celému vzhledu dotek klasické elegance. Zajímavé a výrazné doplňky hravě kontrastují s jejím jinak téměř přísným uhlazeným účesem. Tento kontrast a dokonalé nalíčení má za následek, že je těžké z ní spustit oči.

Objevte: Šik účesy