hairstyles-for-date
Vlasový styling | Šik účesy

Svůdné účesy na rande

Na sv. Valentýna, stejně jako kdykoliv jindy, je dobrý důvod se na schůzku svůdně obléci. Kdo chce na schůzce s mužem svých snů vypadat rozumně, profesionálně nebo strnule? Až se  potkáte, mělo by to jiskřit! V naší galerii uvidíte několik účesů, které okouzlí jeho smysly a zatouží s Vámi utéct. Naše stylingové tipy vám pomohou získat dovednosti k vytvoření každého detailu.

Designér Domenico Dolce měl jistě pravdu, když v rozhovoru pro pánský magazínu GQ uvedl: „Zeptejte se kteréhokoliv muže, jak by si přál, aby žena na rande vypadala, a odpoví vám: vysoké podpatky, sexy šaty a pěkný účes...a je to, samozřejmě kromě rtěnky“. Ženy neudělají chybu, když si to vezmou k srdci a budou nosit vysoké podpatky, odhalující šaty, bohatě splývavé pohupující se vlasy a přitažlivý make-up.

Účes pro schůzku vašeho života

Účesy na rande
© Getty Images

Atraktivním účesem na schůzku může být i klasický účes jako je culík v kombinaci s vhodným make-upem a doplňky. Nicméně každá z nás jednou za čas může popřemýšlet, jak vypadat pro svého muže nebo muže svých snů ženštěji a svůdněji. Velké účesy mohou být tou správnou atraktivní volbou. Rozpuštěné vlasy jako má Lana Del Rey na fotce, velký drdol nebo objemné falešné mikádo osloví jeho smysly.

Obrázek vlevo: Lana Del Rey s velkými vlasy a make-upem ve stylu kočky.

Účes na rande: rozpuštěné vlasy, sepnuté nebo drdol?

Muži mají rádi ženy s plnými červenými rty a dlouhými vlnitými vlasy. Rozpuštěné vlasy jsou proto jeho volbou účesu na rande. Pokud chcete přitáhnout jeho pozornost ke svému obličeji (zvláště ke svým očím a rtům), můžete se rozhodnout své vlasy učesat pryč z obličeje. Jednotlivé pramínky vlasů mohou Váš obličej orámovat. Alternativou je sčesat a uhladit své vlasy dozadu. Přidáním velké vlny zjemníte celkový styl a dodáte mu více ženskosti a svůdnosti. Částečně sepnuté vlasy se mohou stát dobrým kompromisem mezi rozpuštěnými vlasy a výčesem. Jednoduše zvedněte a sepněte jen část svých vlasů a zbytek nechte volně splývat na ramena. Vaše možnosti jsou neomezené. Pamatujte, nový a jiný účes může vyvolat zájem a nové vzrušení.

V naší galerii vám ukážeme naše oblíbené účesy na rande. Armin Morbach ve svém stylingovém videu odhaluje, jak použít pěnové tužidlo pro tvarování vlnitých vlasů a vytvořit tak jemné splývající vlny bez použití kulmy na vlasy.

Video: Jak vytvořit přirozeně vypadající vlny

Galerie: Účesy na rande

Objevte: Šik účesy