hairstyles-oscars-2014
Vlasový styling | Šik účesy

Oscar 2014: Nádherné účesy hvězd

Oscarová noc je událostí roku pro mnoho uznávaných i teprve vycházejících hvězd filmového průmyslu. Červený koberec, večerní róby a slavnostní účesy přispívají k jedinečné atmosféře a vzrušení. Gala večer spojený s udílením letošních Oscarů byl jistě pastvou pro oči. Zveme vás, abyste se blíže podívali na některé z mnoha krásných účesů filmových hvězd.

Gala večer filmového průmyslu se konal 2. března 2014 v Dolby Theatre v Los Angeles. Červený koberec byl připraven pro hvězdy, které měly být oceněny Cenou akademie za zásluhy, jak zní oficiální název „Oscara“. Není zcela jasné, zda přezdívka „Oscar“ pro malou zlatou sošku pochází od jistého režiséra Motion Picture Academy, protože soška vypadala jako jeho strýček Oscar nebo je jméno odkazem na ne zcela důstojné estrádní představení.

Oscarový večer je tradičně oslavou úspěchů filmového průmyslu, ale také přehlídkou pro každého, kdo ve filmovém byznysu něco znamená. Showbyznys je přirozenou součástí celé akce. Tento rok fotky celebrit zahltily Twitter, Jennifer Lawrence znovu zakopla o svoji róbu, moderátorka Ellen DeGeneres objednala pro všechny pizzu a Leonardo DiCaprio bohužel Oscara nezískal – opět!

Dva Oscaři jsou lepší než jeden

Účesy na předávání Oscarů 2014
© Getty Images

Matthew McConaughey a Jared Leto získali Oscary za své role ve filmu Klub poslední naděje (Dallas Buyers Club).

Leonardo DiCaprio, dlouholetý miláček publika byl na Oscara nominován po třetí. Akademie mu nicméně zatím prestižní sošku neudělila. Tento rok DiCapria předběhl Matthew McConaughey za hlavní roli v dramatu o přístupu k lékům na AIDS - Klub poslední naděje. Po získání Oscara ve své řeči složil hold svým kolegům nominovaným na stejnou cenu: “Nikde jsem neslyšel nic negativního”.

Jared Leto byl oceněn Oscarem za nejlepší mužský herecký výkon ve vedlejší roli ve filmu Klub poslední naděje, kde hrál transsexuála. Jared Leto a Matthew McConaughey by mohli také vyhrát cenu „nejlépe oblečený herec“. Oba dva si oblékli bílý smoking, a doplnili jej kontrastním ležérním účesem.

Účesy na Oscarech 2014: Půvabné retro vlny

Účesy na předávání Oscarů 2014
© Getty Images

Sandra Bullock se svými luxusními na stranu hozenými vlnami.

Retro vlny si oblíbilo mnoho celebrit. Na udílení Oscarů 2014 byl tento účes jasným vítězem. Letošní držitelka Oscara Cate Blanchett si své retro vlny učesala s pěšinkou na straně, zatímco Sandra Bullock si své retro vlny a kadeře nechala splývat přes své pravé rameno. I když Sandra Bullock letos Oscara nezískala, zazářila ve filmu Gravitace, který se svými sedmi Oscary letos triumfoval.

Doufáme, že se vám budou oscarové účesy z naší galerie líbit.

Galerie: Nádherné účesy na udílení cen Oscar 2014

Objevte: Šik účesy