Vlasový styling | Šik účesy

Krok za krokem: Účes Georgie May Jagger

Modelka se slabostí pro barvy a filmové divy vypadala na večírku Met Gala 2015 s asijským šarmem a vlnami ze 40. let jako květina. Květinové aranžmá ve vlasech bylo zlatým hřebem celého modelu. Prozradíme vám, jak si můžete vytvořit podobný zdobný účes, jako měla Georgia May Jagger.

Nosí jméno svého otce, legendy The Rolling Stones Micka Jaggera, ale tato půvabná Britka s roztomilou mezerou mezi zuby se mezitím prosadila jako úspěšná top modelka, takže její příjmení nehrálo roli. Velké množství kontraktů se světově známými značkami jako jsou Chanel a Vivienne Westwood katapultovalo tuto rozenou londýňanku do první ligy současných modelek. Britská kráska zdobí jednu kampaň za druhou a obohacuje každý skvělý galavečer svoji přítomností. Georgia je zkrátka superstar!

Geny k modelingu zdědila po své americké matce, které tehdy bylo 23 let. Jerry Hall sama byla modelkou dobře známých značek jak YSL, pózovala před kamerami proslulých fotografů jako je Helmut Newton a zdobila obálky mezinárodních módních magazínů včetně Voque a Elle. Georgia nyní úspěšně následuje stopy této skvělé kariéry.

O kráse, stylu a slabnostech

Georgia May Jagger si sama pořídila mezi 60 až 80 kabelkami, ráda nosí velké množství bižuterie – většinou náramky a naušnice – a má jednoduchý tip na krásu: “Spát, spát , spát!”  jak odhalila jednomu renomovanému online módnímu magazínu.

Tato britská dívka má ráda barevnou módu, která může být někdy i nevhodná a také miluje styl starého hollywoodu z dob Lauren Bacall a Katharine Hepburn. Na letošním večírku Met Ball (galavečer Costume Institute, Metropolitního Muzea umění v New Yorku,) se tato britská blondýnka objevila s velkými tvarovanými vlnami a XL květinovou ozdobou ve vlasech oblečená v hedvábných fialových, Asií inspirovaných šatech, posetých ručně vyšívanými petrobarevnými ptáky a květinovými motivy (od Gucci). Jinými slovy, styling zcela podle Georgina gusta!

Hledáte něco podobného jako je exotický glamour vzhled Georgie? Poradíme vám, jak na takový účes.

Co potřebujete k vytvoření hollywoodských vln à la Georgia May Jagger:

Velká kulma na vlasy, sprej na ochranu před teplem, úzký skřipec na vlasy, lesk ve spreji, květinová ozdoba do vlasů

Návod krok za krokem na účes modelky z Met Gala

1. Vlasy umyjte, vytvarujte pěšinku na straně a trochu vysušte přes kulatý kartáč.

2. Dříve než vlasy zcela uschnou, začněte je ve výši uší natáčet přes velkou kulmu na vlasy. Proto postupujte takto: postupně široké prameny vlasů nastříkejte ochranným sprejem před teplem, s pomocí stylingového nástroje pramen natočte, podržte, uvolněte a nechte vlasy vychladnout.

3. Když jsou délky vlasů všechny natočené, zajistěte ofinu s pomocí skřipce nad spánkem, vlasy učešte s pomocí hřebene a prstů a nakonec na stranu hlavy umístěte květinový doplněk.

4. Nanesením lesku ve spreji dodáte celému účesu nádherný třpyt.

Objevte: Šik účesy