Vlasový styling | Šik účesy

Aktuální styl hvězd: účes Nicole Richie

Tento víkend Nicole Richie (29) zazářila na módní přehlídce Givenchy, když se objevila v první řadě v úzkých kožených šatech a s perfektním make-upem. Vysoko vyčesaný drdol dodal jejímu vzhledu úžasný nádech klasiky.

Nicole Richie

Nicole Richie na letošní módní přehlídce Givenchy během týdne módy v Paříži

Ne, Nicole Richie to nikdy neměla v životě jednoduché. Řešila problémy své vlastní i ty se svojí přítelkyní Paris. Je dcerou narkomana a hudebníka Lionela Richieho, který si ji osvojil, když jí byly tři roky a později ji také adoptoval. Díky tomu se dostala na celkem neobvyklou dráhu. Už od útlého mládí se vždy pohybovala na hraně. Život s ní houpal jako na houpačce nahoru a dolů, aby se pokaždé objevila uprostřed té nejlepší party. Její současný život je teď o něco málo méně vzrušující, protože se stala dvojnásobnou matkou. Nicole Richie je nyní vdanou paní, slaví mezinárodní úspěch jako modelka a úspěšně nabízí své šperky a módní kolekci vytvořené pro značku „House of Harlow“. Její druhá novela s titulkem „Priceless“ vyšla na podzim minulého roku a i když s ní asi nevyhraje Pulitzerovu cenu, podařilo se jí zcela jistě pobavit své fanoušky příběhy ze svého života plného turbulencí.

Styl Nicole Richie

Nicole má poměrně jemné, od přírody hnědé vlasy. Je úžasné, jak vysoko vyčesaný drdol zdůrazňuje to nejlepší. Odrůstající blond barva v drdolu vypadá nádherně, zatímco pevně stažené vlasy dozadu nechávají prostor vyniknout jejím krásným hnědým očím a tvaru hlavy. Její účes v kombinaci s koženými šaty s vysokým stojáčkem působí na Nicole sexy a zároveň klasicky.

Jak vytvořit účes Nicole Richie:

  • Pevně vyčešte vlasy nahoru a sepněte je gumičkou na vrcholu hlavy.
  • Držte ohon vlasů na konci a točte s ním kolem dokola, dokud se nezkroutí do drdolu. Ten potom upevněte na všech stranách sponkami.
  • Nakonec naneste trochu laku na vlasy, který dodá vlasům zároveň lesk.
  • Hotovo!

Více o Nicole Richie:

Styl Nicole Richie >> nicolerichie.celebuzz.com