Vlasový styling | Šik účesy

Účes hvězd pro tento týden: Lokny Carly Gugino

Carla Gugino je ve filmovém průmyslu stálicí. Známe ji z vedlejších ženských rolí, které ztvárnila ve snímcích Californication, Noc v muzeu a v letos uvedeném filmu Sucker Punch. Ocenění si bezpochyby zaslouží i fakt jak jí to na letošním předávání Zlatých glóbů slušelo.

Své husté středně dlouhé vlasy nosí Carla Gugino obvykle volně rozpuštěné. Pro vystoupení na předávání Zlatých glóbů si však své stupňovitě sestříhané tmavé vlasy natočila na natáčky a sofistikovaně upravila. S trochou úsilí a s pomocí našich tipů můžete její účes úspěšně napodobit.

Co k tomu potřebujete:

10 až 14 malých natáček se suchým zipem o průměru přibližně 2,5 centimetru, vlásenky, malé ozdobné sponky, pěnové tužidlo, lak na vlasy a stylingový krém pro ošetření / úpravu konečků vlasů.

Jak na to:

  • Vlasy mírně navlhčete a zapracujte do nich pěnové tužidlo velikosti golfového míčku.
  • Natočte vlasy na natáčky se suchým zipem – začněte na temeni hlavy, pak natočte vlasy vzadu a po stranách. Nezáleží na tom, v jakém směru vlasy natáčíte, ale je důležité vlasy při natáčení utahovat, abyste vytvořily pevné a pružné lokny.
  • Vlasy vysušte fénem na poměrně vysokou teplotu, ale s malou rychlostí proudění vzduchu. Nechte vlasy zcela vychladnout.
  • Natáčky opatrně sundejte a s použitím malého množství stylingového krému vlasy rozmotejte. Pak je pomocí prstů upravte do požadovaného tvaru.
  • Potřebují-li vlasy větší zpevnění, upevněte lokny vlásenkami nebo malými ozdobnými sponkami. Vlásenky a malé ozdobné sponky můžete použít také vpředu a po stranách.
  • K dokončení účesu si na prsty naneste malé množství stylingového krému a vlasy jím upravte do požadovaného tvaru. Cílem je vytvořit celkově plnou a pravidelnou siluetu. Poslední, co zbývá udělat je účes lehce přelakovat.
Objevte: Šik účesy