Vlasový styling | Šik účesy

Účes měsíce: Variace na culík Heidi Klum

Heidi Klum to všechno zvládne! Je matkou, modelkou, moderátorkou a mediální hvězdou. Zvládá svůj život a kariéru s velkou dávkou energie a smyslem pro styl. Na předávání cen Emmy 2013 se objevila v kreativním zajímavém culíku. Culík byl rozdělen na tři části v docela veselém ležérním stylu. Takový culík je praktický, hodí se pro každodenní aktivity a může se snadno proměnit také v kreativní večerní účes. Ukážeme vám, jak na něj!

Heidi Klum se narodila ve středně velkém německém městečku s názvem Bergisch-Gladbach. V posledních letech žije v USA a v roce 2008 se stala americkou občankou. Mladé ambiciózní Němky se snaží přijít na to, jak pronikla do mezinárodního šoubyznysu. Jejím tajemstvím může být její kreativita v kombinaci s disciplínou úspěšné podnikatelky. Drží ruku nad spoustou malých i velkých projektů. S okouzlujícím stylem sobě vlastním navštěvuje i pořádá mnoho okázalých i malých akcí, jako je například její tradiční Halloween party. V nedávné době do arsenálu svých talentů přidala také psaní. Napsala knížku pro děti o malé Heidi a zoubečkové víle. Jmenuje se  “Der kleine schwarze Wackelzahn“ (The Little Black Loose Tooth).

Účesy Heidi Klum

Heidi Klum je ztělesněním životního stylu, o který mnoho žen usiluje. To platí také pro její účesy. Ráda nosí své vlasy dlouhé po bradu nebo ještě delší. Vídáme ji v dlouhých mikádech, s vrstvenými střihy a plnou ofinou nebo jemně vlnitými vlasy. Také má ráda jednoduché účesy s částečně sepnutými vlasy, „mokré“ účesy a různé variace na uhlazené culíky. Mezi její složitější účesy patří vysoko posazený objemný drdol, výčesy se stočenými prameny vlasů nebo retro mačkané vlny.

Heidi Klum se na letošních cenách Emmy nejen pochlubila svým trojdílným culíkem, ale také získala jednu z vyhledávaných trofejí za svůj výjimečný výkon v roli moderátorky reality show 'Project Runway'. Je to její první cena Emmy a jistě vypadala jako vzor úspěchu ve své lesknoucí se granátově červené róbě s trojdílným popelavě plavým culíkem. Jednoduchost tohoto účesu zapůsobila magicky. Vznešený objem, několik zbloudilých pramínků vlasů ležérně třikrát obtočených kolem tří gumiček, dodalo culíku slavnostní, téměř elegantní nádech. Jednoduše následujte náš návod krok za krokem. S tímto culíkem nemůžete udělat chybu při žádné příležitosti.

Stylingové nástroje k vytvoření děleného culíku:

Stylingová pěna, tři tenké gumičky, pinetky, hřeben, hřeben s jehlou, lak na vlasy nebo extra lesk na vlasy ve spreji

Návod na dělený culík Heidi Klum

1. Po umytí vlasů naneste stylingovou pěnu a vlasy vyfoukejte.

2. Sepněte vlasy nad čelem a nad ušima do culíku vysoko vzadu na hlavě a zajistěte gumičkou.

3. Vlasy v první části culíku natupírujte a s pomocí hřebene vytvořte první smyčku culíku. Vytáhněte širší pramen vlasů a obtočte jím gumičku. Konec pramene zafixujte pinetkou tak, aby nebyl vidět.

4. Nyní sepněte zbývající vlasy do nového culíku níže ke krku. Jemně přidejte vlasy z horního culíku a ke zvýšení objemu opakujte krok 3.

5. Nakonec v polovině spodního culíku, pod úrovní krku, přidejte další gumičku. Opět vlasy jemně natupírujte, abyste přidali objem. Gumičky zakryjte pramenem vlasů, abyste je zakryly. S pomocí laku na vlasy vše zafixujte. Extra lesk ve spreji dodá účesu více lesku.

Související články