Vlasový styling | Šik účesy

Hvězdný účes měsíce: Kate Mara a její asymetrický výčes

Herečka Kate Mara působí svým uměním i svými účesy. Její posledním obdivovaným účesem byl asymetrický výčes složený z drdolu, na stranu hozených vlnitých vlasů a copánků. Nechte nás, abychom Vám pomohli vytvořit všechny tyto elementy, které pak můžete během chvilky jednoduše spojit dohromady.

Asymetrický polo-výčes

Na předávání cen Oscar 2012 Kate Mara zapůsobila se svým asymetrickým polo-výčesem

Jméno Kate Mara je synonymem pro styl a smysl pro detail. Je o dva roky starší než její sestra, herečka Rooney Mara ("The Girl with the Dragon Tattoo"). Kate Mara hrála po boku takových známých hvězd jako Heath Ledger ("Brokeback Mountain"), Mark Wahlberg ("Shooter"), Ben Kingsley ("Transsiberian") a Eric Bana ("Deadfall"). Kromě svých hereckých úspěchů je krásná Kate Mara známá také svými jedinečnými zrzavými vlasy a zajímavými účesy.

V jednom rozhovoru se Kate Mary ptali, co je na ní nejhezčí. „Moje vlasy“, odpověděla spontánně. Opravdu, její rudé vlasy jsou skutečně pozoruhodné. S jistotou jí pomohly se zviditelnit v řadě hollywoodských krásek. Nyní 29-letá herečka nosí zrzavé vlasy od malička. Poté, co nás okouzlila svými spletenými copánky v culíku a polo-výčesy, zaujala naši pozornost na Oskarech 2012, kde vystoupila se svým nenapodobitelným výčesem. Na cenách Emmy 2012 nás dokázala zaujmout znovu svým výjimečným krásným účesem. Její asymetrický výčes byl složený z drdolu, copánků a na stranu hozených kadeří. Rádi Vám pomůžeme vytvořit takový nádherný účes doma.

Nástroje pro tvorbu asymetrického výčesu

Kulma, sprej na ochranu před teplem, hřeben, sponky, skřipce, vosk na vlasy, lak na vlasy.

Asymetrický polo-výčes s drdolem a copánky:

1. Použijte kulmu s velkým průměrem a začněte natáčet vlasy na úrovni uší. Nezapomeňte na sprej, který ochrání Vaše vlasy před teplem!

2. Na levé straně vytvořte rovnou pěšinku.

3. Oddělte na vrcholu hlavy pramen vlasů asi 5 cm široký a dočasně jej zajistěte skřipcem (pramen A). (Později bude tento pramen padat přes copánky a další široký pramen vlasů)

4. Začněte u pěšinky a francouzským způsobem začněte zaplétat přední vlasy. Čas od času nechte malý pramínek vlasů mimo zapletený cop.

5. Když dokončíte zaplétání, spojte vlasy do ležérního culíku na pravé straně krku.

6. Vlasy v culíku zatočte a vytvořte volný drdol, který zajistíte skrytými sponkami.

7. Rozpusťte dočasně sepnutý pramen A (viz. bod 3) a nechte vlasy rozpuštěné padat přes spletené a volně padající vlasy.

8. Nakonec použijte vosk, abyste zvýraznili vlny a naneste lak na vlasy, kterým zajistíte celý účes.