Vlasový styling | Účesy na festival

Účesy na večírek

Čím studenější počasí, tím žhavější jsou večírky. Jak jsou dny chladnější a kratší, večery nabízejí vice času pro pořádání večírků. Glamour je to pravé klíčové slovo! Ať máte vlasy krátké nebo dlouhé, Váš účes vyjadřuje Váš styl a dodává kouzlo celému vzhledu. Byli jsme mezi hvězdami a přinesli zpět několik praktických stylingových tipů pro Vaše okouzlující večírkové účesy.

Sezóna večírků je tady! Jak už jsme řekli, je to čas okouzlujícího stylu, který rozjasní dlouhé noci. Vy najděte šaty, za kterými se každý otočí – my dodáme perfektní party účes pro letošní oslavy, ať už jde o zářivé hodiny v klubu nebo rodinnou akci. Délka vlasů vůbec nehraje roli. Máme tu okouzlující účesy pro každého!

Party účesy hvězd

Sezona večírků sotva začala, ale žádná z hvězdných celebrit se nechce se svým glamour účesem opozdit. Strávili jsme několik posledních týdnů pozorováním celebrit na červeném koberci a objevili jsme hned několik úchvatných večírkových účesů. Carey Mulligan vypadá se svými krátkými vlasy velmi elegantně. Vlasy už jí trochu povyrostly a září leskem. Amber Heard si své po ramena dlouhé vlasy učesala do sofistikovaného drdolu a dodala tak celému vzhledu jemný ženský šarm, který skvěle kontrastuje s jejími jednoduchými elegantními večerními šaty.

Nemohli jsme si pomoci, ale viděli jsme spoustu večerních účesů s okouzlující bižuterií. Byli jsme u tohoto vznikajícího trendu, když top designéři Chanel a Rodarte prezentovali své nové kolekce.

Perfektní party výčesy na celou noc

K čemu je i ten nejlepší party účes, když z něj po krátké době zbude jen splasklý balon? Řešením tohoto problému je lak na vlasy v malé mini plechovce, který se vejde i do té nejmenší kabelky. Můžete ho během chviličky použít k pozvednutí svého účesu.

Užijte si naši galerii námi vybraných glamour party účesů, tak jak je nosí hvězdy. Samozřejmě Vám také prozradíme, jak takový účes na své hlavě vytvořit.

Galerie: Party účesy hvězd

Související články