Péče o vlasy | Poškozené vlasy

Kúry na konečky vlasů – už žádné roztřepené konečky

Konce vlasů jsou obzvlášť rizikové, protože se na nich projeví všechny škodlivé vlivy a způsob zacházení. Výsledkem je, že konečky vlasů potřebují péči více, než ostatní části vlasů. Kúry na konečky vlasů byly vytvořeny tak, aby je rychle a efektivně regenerovaly. Zjistěte, co vše mohou kúry na konečky vlasů udělat pro Vaše vlasy a jak využít všechny jejich benefity.

Vítr, studené počasí, UV paprsky a horko, to vše poškozuje naše vlasy. Konečky vlasů jsou více zranitelné, protože jsou nejstarší částí vlasu, která čelí stresovým vlivům nejdelší dobu. Nadměrné zatěžování a drsné vnější podmínky často vyústí v roztřepené konečky, které jsou také lámavé a suché. Právě kúry na konečky vlasů rychle navrátí konečkům jejich zdraví.

Správná aplikace kúry na konečky vlasů

Používání kúry na konečky vlasů je rychlé a snadné. Jednoduše vmasírujte kúru dvakrát týdně do vlhkých nebo suchých konců vlasů. Kúru na konečky vlasů po aplikaci neoplachujte! Obvykle na jednu aplikaci stačí nanést množství o velikosti lískového oříšku. Dokonce už po první aplikaci pocítíte neuvěřitelný rozdíl.

Pro jaký typ vlasů je kúra na konečky vlasů přínosná?

Kúra na konečky vlasů lze používat na každý typ vlasů. Konce dlouhých vlasů jsou zvláště zranitelné, a proto potřebují pravidelnou péči, které jim tato kúra poskytne. To platí především pro suché a křehké vlasy. Nicméně čas od času i normální vlasy potřebují extra dávku péče. Pečující produkty na vlasy a konečky vlasů proto existují nejen pro suché a poškozené vlasy, ale i pro normální vlasy

Nezáleží na tom, zda jsou Vaše vlasy rovné nebo kudrnaté, kúry na konečky vlasů byly vytvořena, aby vlasům navrátily zdraví a lesk. Přesto i s tou nejlepší péčí je třeba konečky čas od času zastřihnout.

Jak kúra na konečky vlasů pracuje?

Kúra na konečky vlasů regeneruje roztřepené konce vlasů tak, že zacelí konce vlasového vlákna. Speciální složky v kúře vstupují do keratinové vrstvy vlasu, kde vyplňují trhliny, regenerují a pečují o vlas. Takovými aktivními složkami jsou oleje a složky připomínající svým složením stavební složky vlasu. Díky obsahu regeneračních látek a vyživujících olejů mají kúry na konečky vlasů také efekt proti krepatění vlasů. Tento dodatečný efekt ocení zejména lidé s křehkými, suchými a poškozenými vlasy.

Produkty pro třepící se konečky

Pro delší vlasy se sklonem ke třepení
>> Gliss Kur OIL NUTRITIVE Maska na třepící se konečky
>> Gliss Kur OIL NUTRITIVE Kúra proti třepení konečků

Pro velmi poškozené a suché vlasy
>> Gliss Kur ULTIMATE REPAIR Kůra proti třepení konečků vlasů