Okouzlující večerní účes.
Highlights | Tutoriály

Na večer nechte vlasy rozpuštěné

#createyourstyle: Schwarzkopf ve své nové kampani oslavuje individualitu a sebevědomí a vyzývá vás, abyste zkusili nový look. Pro elegantní večerní look se nemusíte vždy uchylovat k vašim osvědčeným vyčesaným drdolům. Přejděte na volné, přirozeně stylované vlasy jako naše modelka Ymre. Jak dosáhnout jejího looku? Podívejte se níže.

V současné době je trendem posun k tělesné pozitivitě. Povzbuzuje nový vlastní image, který je definován láskou k sobě sama a přirozenou krásou. Pozitivní postoj ke své osobě je nejlépe vyjádřen přirozeným vzhledem. Pokud si chcete v noci vyjít ven, nemusíte se veškerého stylingu úplně vzdát. Jen si pamatujte, že méně je více. Nepoužívejte příliš mnoho make-upu nebo nadbytek stylingových výrobků. Místo toho si dopřejte okouzlující look, který zdůrazní vaši přirozenou krásu. Přírodní a okouzlující styl se dobře doplňují. Získejte v několika jednoduchých krocích look, ze kterého ostatním spadne čelist – například upravené vlasy v přirozeně okouzlujícím večerním účesu.

Zjistěte v našem výukovém videu, jak přirozeně nastylovat okouzlující večerní účes:

Trend přírodního vzhledu: Jak si umýt vlasy

Elegantní večerní styl s dlouhými vlasy.

Dobře upravené dlouhé vlasy vypadají úžasně elegantně: modelka Ymre nosí své lesklé vlasy rozpuštěné a prezentuje přirozeně okouzlující vzhled.

Nejprve si umyjte vlasy šamponem s přírodními oleji, které vám poskytnou optimální péči o vlasy. Prvním krokem k přirozeně okouzlujícímu večernímu účesu je správná péče o krásný lesk. Vaše vlasy potřebují veškerou dostupnou výživu, jako je ve výrobku Schauma Nature Moments se středomořským olivovým olejem a aloe vera, které jim dodávají zvláčňující živiny. Pokud máte jemné, poletující vlasy, pomůže vám šampon s objemem. Objemový šampon obvykle obsahuje bílkoviny a polymery pro posílení a objemnější vzhled vlasů. Pokud máte jemné vlasy, vyhněte se bohatým olejovým šamponům. Méně je více: Nepoužívejte příliš mnoho šamponu. Malé množství stačí. U krátkých vlasů použijte kapku menší, než velikost koruny, u dlouhých vlasů by měla být kapka velikosti desetikoruny. Dobře opláchněte, abyste odstranili veškeré zbytky šamponu, které mohou zapříčinit poněkud mdlý vzhled vlasů. Dlouhé vlasy, pakliže jsou zdravé, se mohou nechat rozpuštěné, zbývá je jen elegantně upravit.

Přirozeně krásná: Jak se starat o vlasy a chránit je

Po mytí vlasů použijte kondicionér. Pročesejte si vlasy od kořenů až po konečky a jemně do nich přípravek masírujte, čímž získáte pro vlasy extra péči. Tip: Používejte kondicionér bez silikonů nebo umělých barviv a důkladně ho opláchněte.

Před vysoušením vlasů použijte ochranný sprej před teplem, který chrání vlasy před teplotami až do 220 ° C. To je zvláště důležité, pokud použijete natáčecí nebo vyrovnávací žehličku na vlasy. Sprej také dodává přirozený lesk a zabraňuje vyblednutí, pomáhá stylingu a zamezuje vysoušení vlasů.

Přirozeně okouzlující večerní účes: náš průvodce krok za krokem

Stylové měkké vlny.

Kulma pomůže vytvořit jemné vlny.

  1. Vysušte vlasy za pomocí plochého kartáče. Dlouhé volné vlasy se rychle transformují do okouzlujícího večerního stylu. Modelka Ymre nám ukazuje ve videu výše, jak na to.
  2. Kulma přidává rovným vlasům na objemu. Tento inteligentní stylingový nástroj je skutečně všestranná pomůcka pro vyvolání okamžitého objemu. Pro tento look namotejte vlasy kolem středu žehličky v prstýnkách a po několika vteřinách uvolněte (v závislosti na tloušťce vlasů a teple žehličky).
  3. Pro lesklou úpravu nastříkejte hotový účes vlasovým sprejem (jako je taft Shine) a vaše vlasy jsou připraveny na úžasný večer strávený venku.
  4. Elegantní večerní účes zdůrazní jemný, zdrženlivý make-up. Vše, co potřebujete, je korektor, řasenka a výživná tyčinka na rty. Nasaďte svůj nejkrásnější úsměv a prostě buďte sama sebou!
one dam image
Nejlepší věc na tomto vzhledu: Přírodní vlny jsou jak neformální tak i elegantní.
Objevte: