Žena s vlnitými vlasy „À la sedmdesátky“
Highlights | Tutoriály

Trend vlasů 2018: „70s brushed“

Jaké budeme mít vlasy v roce 2018? Cool, nositelné a autentické! Expert na vlasy Armin Morbach ve své práci Schwarzkopf TrendLooks 2018 dokazuje, že styling je o vytvoření nejlepší verze sebe sama – v souladu se sloganem kampaně #createyourstyle! Pojďme se podívat na jeden ze čtyř TrendLooks 2018, pro který je důležitá individualita a sebedůvěra: „70s Brushed“

Schwarzkopf Look "70s Brushed" kombinuje pěšinku uprostřed s měkkými vlnami a prameny vyfoukanými směrem ke krajům s ofinou shrnutou na stranu. Kdo by měl nosit účes "70’s Brushed "? Každý, kdo má rád stylový vzhled, který je jak elegantní, tak nostalgický ... ale stále moderní, jak říká Armin Morbach. Faye Dunaway, Jane Fonda, Stefanie Powers – nezapomenutelné ženy z 70. let se staly legendami už jen díky svým vlasům. Teď jsou jejich vlny „À la sedmdesátky“ zpátky, aby se v naší moderní době staly ještě krásnějšími. Jednoduše si ve vlasech vyznačte pěšinku uprostřed nebo na straně, horní část ponechte rovnou, zatímco v dolní části vytvořte jemné vlny za pomoci velkých kulatých kartáčů. Zafixujte lakem na vlasy – a váš vysněný účes je hotový.

O čem je look „70s brushed“:

Žena s velkými vlnami a silnou boční částí.

Moderní sedmdesátá léta: Styl vytvářejí velké vlny a jasné oddělování vlasových segmentů.

 1. Velké a jemné vlny, zejména v konečcích vlasů, dodávají vašemu looku krásu a přirozenost.
 2. Účesům ze sedmdesátek přidají na objemu jemné lokny.
 3. Ať si vyberete pěšinku na straně nebo uprostřed: tento look jasně definujte rozdělení vlasů. Pomáhá to měkkým vlnám dokonale ohraničit tvář.

Jak učesat tyto úžasné vlny sedmdesátých let? Modelka Eliza nám to ukazuje v tomto videu. Užijte si česání stylového looku!

Jak vytvořit účes „70s Brushed“

Účesu ve stylu vykartáčovaného vzhledu s několika kartáči a vysoušečem vlasů.

Účesu ve stylu vykartáčovaného vzhledu 70. let pomáhá několik kulatých kartáčů.

 1. Umyjte si vlasy a vysušte ručníkem.
 2. Na vlasy, zejména pak na jejich konečky, naneste pěnové tužidlo pro dodání objemu.
 3. Vyfoukejte dosucha přes kulatý kartáč. Tip: při fénování použijte tři kulaté kartáče. Nasaďte je do předních částí a nechte účes vychladnout. Vlny budou držet déle.
 4. Zafixujte účes lakem na vlasy. Tip: pro bohatou barvu vlasy nabarvěte krásným odstínem hnědé - jako Color Expert. Pro krásnou barvu a lesk použijte před fénováním expresní kondicionér Gliss Kur Ultimate Color.
one dam image
Styling “70s Brushed” v několika jednoduchých krocích

5 důvodů, proč si trend „70s Brushed“ zamilujete:

Perfektní v moderním stylu sedmdesátek: Curtain Bangs

 • Sedmdesátky jsou retro a moderní zároveň.
 • V několika jednoduchých krocích můžete vykouzlit vzhled, který funguje jak pro běžný den, ale třeba na party vám udělá extra službu.
 • Vaše vlny nejsou dokonalé? Neposedné prameny dodávají pohyb a živost.
 • Nemůžete se rozhodnout, jestli vám tento styl vyhovuje? Nechte se inspirovat Blake Lively, vévodkyní Kate nebo Mirandou Kerr – ty všechny objevily tento účes snů.
 • V kombinaci s kalhotami a splývající halenkou ve výrazných barvách, jako je červená nebo modrozelená, můžete posunout svůj look až do sedmdesátek. Moderní oblečení váš vzhled vrátí zpět do roku 2018.
Objevte: