Highlights

Taft. Pro silné momenty!

 

Taft Relaunch březen 2021

 

Taft, značka Schwarzkopf, představuje od března 2021 svůj relaunch. Všechny produkty nabízejí vysokou úroveň péče, zajišťují příjemný pocit ve vlasech a optimální stylingový zážitek. Tento relaunch doprovázejí nové receptury, nový design produktů a ještě efektivněji reaguje na přání zákazníků. Nová pěnová tužidla* Taft jsou navíc vyrobena na bázi bramborového škrobu a neobsahují žádné čistě syntetické polymery – pro ještě větší udržitelnost a silné momenty!

 

Relaunchované Taft portfolio je dostupné ve vašich obchodech od března 2021.

 

 

CO JE NOVÉ:

 

  • Nový vzhled: jasná barevně odlišená struktura produktů pro všechny řady Taft od března 2021
  • Snadno pochopitelné označení úrovně fixace
  • Nové receptury: vyživující pěna na bázi bramborového škrobu a bez čistě syntetických polymerů
  • Novinky v Taft portfoliu: CURL BALZÁM, HEAT PROTECTION SPREJ A VOLUME BLOW DRY SPREJ
     

Od března 2021 se Taft, značka Schwarzkopf, objevuje na pultech s vylepšeným designem, který je ještě více přizpůsobený potřebám zákazníků: nové logo, jasná barevně odlišená struktura produktů, snadno pochopitelné označení úrovně fixace a okamžitě rozpoznatelný výkon produktu ulehčuje zákazníkům sáhnout po tom nejvhodnějším Taft přípravku. Nové receptury – bez živočišných ingrediencí a silikonů – poskytují vysokou úroveň péče, zajišťují příjemný pocit ve vlasech a nový stylingový zážitek.

 

Vyživující pěna funguje na bázi bramborového škrobu zcela bez čistě syntetických polymerů. Bramborový škrob použitý v pěnách Taft je extrahovaný primárně z brambor používaných na průmyslové účely. Velmi vzrušujícím aspektem nových receptur je to, že čistě syntetické, biologicky neodbouratelné polymery byly nahrazené biologicky odbouratelnými složkami přírodního původu – a to bez toho, aby byl ohrožen výkon produktu.

 

*Kromě řady produktů Taft Classic, Taft Curl a Taft Shine

null

 

 

 

CURL BALZÁM

Taft představuje nový speciální produkt pro vlnité vlasy – Curl balzám. Je určen k definici vln plných dlouhotrvající pružnosti.

null

 

HEAT PROTECTION SPREJ

Heat Protection sprej je další novinkou v sortimentu stylingové značky Taft. Aplikuje se před použitím jakékoliv stylingové pomůcky na úpravu vlasů teplem. Receptura spreje poskytuje ochranu před teplem až do 230°C.

null

 

 

VOLUME BLOW DRY SPREJ

Třetí produkt představený značkou Taft je Volume Blow-Dry sprej. Aplikuje se na vlasy před fénováním, poskytuje objem, fixaci a také přirozený pohyb vlasů.

Objevte: