one dam image
Highlights

Zatočte s roztřepenými konečky

 

Praha, 1. srpna 2020Zažijte technologický průlom v péči o vlasy s novou řadou produktů GLISS SPLIT ENDS MIRACLE. Díky inovativnímu složení s hroznovým olejem a iontovým komplexem poskytne tato řada bez obsahu silikonů dlouhotrvající spojení vašich roztřepených konečků.

 

Po mnoha letech výzkumu se roztřepené konečky a křehké kořínky vašich vlasů mohou stát minulostí díky nové řadě GLISS SPLIT ENDS MIRACLE. Nové složení obsahující iontový komplex a olej ze semínek hroznového vína dokáže obnovit roztřepené konečky. Zatímco běžné produkty poskytují jen dočasné řešení tohoto problému, GLISS SPLIT ENDS MIRACLE funguje jako zip, který zacelí roztřepené konečky a pomáhá obnovit sílu každého pramenu vlasů až ke kořínkům.

one dam image

Šampon GLISS SPLIT ENDS MIRACLE jemně čistí vlasy a poskytne základ pro opětovné spojení vašich vlasů. Hroznový olej zvláční každý vlas a dodá mu elasticitu. Iontový komplex pomáhá zacelit roztřepené konečky.

 

Pečující balzám GLISS SPLIT ENDS MIRACLE zase dodá vlasům luxusní pružnost a snadnější rozčesávání.

 

Regenerační expres balzám není třeba smýt a vy jej tak můžete snadno a rychle aplikovat na vlasy i během dne.

 

Bezoplachové regenerační sérum pak vlasům poskytne intenzivní péči, ochranu před vysokými teplotami a zdravý lesk.

 

Vlasovou masku 2v1 můžete použít buď jako lehkou péči před nanesením šamponu, nebo jako součást intenzivní péče a další výživu po umytí vlasů.

 

Nové produkty z řady GLISS SPLIT ENDS MIRACLE jsou v obchodech dostupné od 1. 8. 2020.

Objevte: