Žena s růžovými a šedými vlasy
Highlights | Okamžiky

Následuj své sny!

#createyourstyle: Schwarzkopf ve své nové kampani oslavuje osobnost a motivuje vás k tomu, abyste byli tou nejlepší verzí sebe sama! Věk nehraje žádnou roli, protože nikdy nejste příliš staří na radikální změnu stylu. Modelka Evelyn je živoucím důkazem toho, že nový look může být vždy dobrým nápadem. Vybrali jsme účesy a barvy vhodné pro všechny věkové kategorie a etapy života. Ať už vám je 15, 35, 50 nebo 75, vždy pro vás existuje ten pravý nový look!    

Styl nezná žádná věková omezení! Po naší zralé modelce Evelyn je poptávka kvůli jejímu jedinečnému stylu a charismatické sebeprezentaci. Evelyn říká: "Lidé, kteří touží po dobrodružství stejně jako já, vždy naleznou něco, co je dělá šťastnými a kde se jim podaří uspět." Módní blogger Ari Seth Cohen souhlasí – je fascinován ženami staršími 70 let, které užívají módu jako prostředku k sebevyjádření.

Na dobrodružství nikdy nejste příliš stará. Evelyn vysvětluje více v tomto videu:

Se svou knihou z roku 2012 Pokročilý styl, založenou na úspěšném blogu, Cohen vzdává hold ženám jako Evelyn. Tyto dámy ignorují tradičně "věkově korektní" paletu barev jako je béžová a šedá. Místo toho jsou autorkami silných módních prohlášení a volí účesy ve škále od elegantních po extravagantní. O pozornost tu soupeří výrazné vzory, velké klobouky a šik brýle. Bývalá interiérová designérka a 96letá ikona Iris Apfelová shrnuje svůj postoj: "Neoblékám se proto, aby na mě lidé zírali. Oblékám se sama pro sebe."

Barvy a střihy pro ženy mezi 50 a 75 lety

Starší, stylová žena

Styl není otázkou věku.

Tyto ženy vyjadřují svůj názor díky odvážnému oblečení a neobvyklým účesům. Mnohé starší dámy ukazují své šedé vlasy s pýchou. Ať už se jedná o mikádo po bradu, sofistikované výtvory vyčesané nahoru nebo volné a vzdušné účesy, šedé vlasy jsou stejně všestranné a jedinečné jako žena, která je umí přirozeně nosit. Po přirozené šedé barvě je nejoblíbenější barva červená ve všech odstínech – jako je barva ohně, barva karotky nebo višeň až rubín. Se správným postojem mohou ženy nosit vlasy všemožných barev v každém věku. Na Cohenově blogu můžeme například obdivovat Newyorčanku "Iris“, která má kadeře zbarvené dofialova. Také na odvážné vlasové doplňky není nikdy příliš pozdě. Dekorativní spony, malé kloboučky nebo barevné turbany přemění každý účes v malou senzaci. Ve skutečnosti, pokud jde o dobrodružné experimenty s vlasy, pokročilí stylisté hrají ve srovnání s teenagery stále jenom druhou ligu.

Barvy vlasů a střihy pro 15leté se smyslem pro dobrodružství

Mladá žena s dobrodružnými barevnými vlasy

Vyzkoušejte nový look a s barvou vlasů zaexperimentujte. Platí, že největší svobodě se těší teenageři.

Mladí módní návrháři se v současné době intenzivně zabývají barevnými vlasy a vícebarevnými konečky vlasů. Barvení vlasů doma je díky prémiovým výrobkům jednoduché. Některé produkty dokonce umožňují ovládat intenzitu barev. V závislosti na původním odstínu může doba aplikace například určit, zda se výsledná barva vlasů ukáže jako pastelová nebo intenzivně růžová. Tyto čerstvé barvy vynikají zvláště na dlouhých vlasech. Složité copánky, culík na temeni hlavy, drdol ze všech nebo jen z horních vlasů s různou mírou rozcuchanosti – to jsou účesy jako stvořené pro teenagery.

Vlasové trendy pro 35-letou manažerku a matku

Paní Akkurate Bob účes

Úhledné mikádo vypadá stylově a profesionálně

Dospělé pracující ženy často více pečují o udržení profesionálního vzhledu. Na většině pracovišť musí barva a střih vypadat slušně. Netolerují se žádné výstřednosti ani bláznivé barvy. Na místě jsou klasické odstíny blond, hnědé nebo rezavé barvy. Krátké střihy jako tupý sestřih, mikádo k bradě nebo na ramena jsou chic a praktické účesy pro ženy, které mají věci pod kontrolou. Tupá ofina přidává na upravenosti a profesionalitě.

Zejména matky potřebují účes, který je především praktický. Jsou vyžadovány trvanlivé střihy a barvy a styling musí být pro zaneprázdněnou matku jednoduchý. Zde se zejména ocení dobrý nápad, takový, aby kořínky vlasů nevyžadovaly pravidelnou údržbu. Tip: Přírodní barvicí technika Tónování barev zajišťuje snadný přechod na jinou barvu, díky které ušetříte čas před dalším barvením vlasů. Ideální a velkorysé řešení zajistí krátký bezúdržbový střih, i když mezi návštěvami salonu uplyne spousta času. Dlouhé vlasy se snadno svážou dozadu, ale zvláštní vlasovou péči vyžaduje ofina.

Nikdy nejste příliš staří, abyste jste nemohli znovu nemohli sebe sama. Najděte svůj vlastní look, bez ohledu na to, v jaké životní fázi se nacházíte. Ať už jste mladí a dychtíte experimentovat nebo zralí a dychtíte po dobrodružství, užijte si svůj věk – anebo se podle svého věku vůbec nechovejte.

Objevte: