Stylový blond podstřih.
Highlights | Okamžiky

Opusťte svou komfortní zónu

#createyourstyle: Schwarzkopf ve své nové kampani oslavuje lidskou osobnost a motivuje vás k tomu, abyste byli tou nejlepší verzí sebe sama! Pokud se chcete změnit, měli byste vyzkoušet nové věci – jako například modelka Taya. Nebo modelka jménem Vincent, která se znovu našla a nyní se nachází na cestě, o které dosud jen snila. Nepotřebujete žádný konkrétní důvod, jen touhu po změně a trochu odvahy. Tady najdete důvody, proč nové věci opravdu stojí za to.

Samozřejmě můžete strávit dovolenou na stejném místě jako každý rok (protože je to tam taaaak hezké), můžete se držet stejné práce, postupovat podle dobře promyšleného životního plánu a stále nosit podobné oblečení, neměnit účes ani barvu. Na druhou stranu byste mohli cestovat do nových destinací, akceptovat výzvy v novém zaměstnání, přestěhovat se do nového města - a experimentovat s vaším šatníkem a vlasy tolik, kolik chcete.

 

"Přijímání změn a riskování je nejdůležitější věc, co můžete udělat",

 

říká modelka Taja. Jak byste jinak objevili styl, který si opravdu zamilujete - pokud jste nikdy nic jiného nevyzkoušeli?

Žádné riziko, žádná legrace pro modelku Taju. Proč? Zjistěte v tomto videu:

#makeachange: Proč stojí za riziko opustit svou komfortní zónu

Odvážit se vyzkoušet neznámé má samozřejmě nevyhnutelné důsledky: naučíte se nové věci, vidíte věci jiným úhlem pohledu, získáte zkušenosti. Toužíte po nové práci? Chtěla byste se přestěhovat do jiného města, kde byste se více cítila jako doma? Užívala byste si života více jako zrzka? To zjistíte, ovšem za podmínky, že to zkusíte. Čím více neznámého zkusíte, tím lépe budete zvládat situace, které vás vytlačují z vaší komfortní zóny. Je to jediný způsob, jak zjistit, co od života chcete. Každý ví, že status quo není nutně nejlepším způsobem, jak žít, a navíc jím nemusí být navždy.

V tomto videu modelka Vincent vysvětluje, proč změna stojí za vynaloženou námahu:

Žena s novými krátkými vlasy.

Změna je dobrá: Krátký účes může změnit celou vaši vizáž.

Nový střih nebo barva se může proměnit v šanci na úžasnou životní změnu. Nový look se může stát skvělým způsobem, jak oslavit nový životní začátek. To platí třeba o dni, kdy jste se rozhodli ostříhat své doposud vždy dlouhé kadeře.

Zkoušení nových věcí nemusí ale nutně znamenat větší úspěch. Samozřejmě svého rozhodnutí můžete litovat, ale to ještě neznamená konec světa. Selhání a zklamání můžeme dokonce považovat za cenné a pozitivní lekce od života. Říká se, že ten, kdo riskuje, zřídka lituje. Koneckonců špatné rozhodnutí by vás mohlo jen naučit, co je pro vás ta správná volba. „Geode Hair“ (1) na vás nevypadá tak úžasně, jak se očekávalo? Za zkoušku to ale stálo - a možná se stane vaší inspirací dokonalá kombinace ve stylu „Chocolate Mauve“.

one dam image
Barevné cool trendy: „Geode Hair“/barvení vlasů inspirované krystalem a „Chocolate Mauve“/nafialovělá čokoládová barevnost.

Proč se při nových a odvážných kreacích stylingu tak daří?

Černá barva od hlavy až k patě je nepochybně stylová. Ale nechtěla byste pro změnu nosit třeba ostře červený rolák? Móda by měla být zábavná, tak proč zamrznout na jediném stylu, když existuje tolik možností, které stojí za to vyzkoušet? Abychom se vyhnuli případnému nedorozumění: je nepochybně báječné najít si svůj osobní styl. Na druhou stranu, není nic špatného na tom vynést módní záležitost, která posune poznámky ostatních od korektních výrazů jako "hezké" k opravdovému údivu typu "wow!".

Modelka Taja předvádí stylový blond podstřih.

Nový střih vlasů vždycky stojí za to. Příkladem může být následující foto, kdy modelka Taja předvádí stylový blond podstřih.

Pokud jste dlouho uvažovali o tom, jak by vypadal váš život, kdybyste byla blondýnka, proč si nenechat zesvětlit vlasy a nezjistit, jestli vám tato barva vyhovuje? Totéž platí pro libovolnou jinou barvu - zejména pro rebelská rozhodnutí, jako jsou modré, růžové nebo duhové vlasy. Mnoho žen by nenašlo odvahu udělat takové odvážné barevné změny, ale nakonec proč ne? Žádná barva vlasů není věčná a chyba je snadno opravitelná. Totéž platí pro účesy. Samozřejmě byste se měli poradit s důvěryhodným stylistou, než se rozhodnete, zda je pro vás radikální změna tou pravou volbou. Stylisté vám mohou navrhnout alternativy, které vám lépe sednou. Například, pokud plánujete drastické zkrácení vlasů, nemusíte okamžitě jít z dlouhých vlasů na „kluka“. Dlouhé mikádo se může stát přesně tou změnou, kterou můžete potřebovat!

Potřebujete změnu? Profesionální stylista od společnosti Schwarzkopf vám pomůže s nalezením dokonalého nového stylu

Objevte: