Žena s vlasy po ramena
Highlights | Okamžiky

Buďte svým nejlepším já

#createyourstyle: Schwarzkopf ve své nové kampani oslavuje lidskou osobnost a motivuje vás k tomu, abyste byli tou nejlepší verzí sebe sama! Krása typu „hype“ už nediktuje to, co se obecně považuje za ideál krásny. Modelka Eliza dokazuje, že krása je to, co sami chcete. V roce 2018 bude nadále kladen důraz na tělesnou pozitivitu. Neznamená to pouze přijetí toho, kdo jste, ale také toho, že jste tou nejlepší verzí sama sebe.

null

Pozitivita těla: Buďte šťastní ve své vlastní kůži a vyzařujte sebejistotu – i když nejste dokonale upravená.

Posun ve vnímání tělesné pozitivity otřásá módním a kosmetickým průmyslem. Ve skutečnosti se jedná spíše o pozvání na pohled do nitra sebe než o nějaký vnější posun.

 

"Když jsem byla mladší, mnozí lidé mi říkali, že nejsem krásná – prostě jsem nebyla taková, jakou si ostatní lidé představovali, že budu. Oblékala jsem se jako kluk, holila jsem si polovinu hlavy a mluvila jako rocker," říká modelka Eliza ve videu níže. "Dnes vím, že mě nic nemůže zastavit," dodává modelka.

 

Tělesná pozitivita znamená: Přijměte sebe takovou, jaká jste, než abyste slepě následovala ideály krásy. Jak Eliza ze zkušenosti ví, není to vždy snadné. Koneckonců jsme neustále konfrontováni krásou „hype“. Na druhou stranu, nic není tak důležité jako cítit se dobře ve své vlastní kůži.

V tomto videu modelka Eliza vysvětluje, proč stojí za to být pravdivá sama k sobě:

Co znamená tělesná pozitivita v roce 2018

Žena s dlouhými vlasy.

Být tou nejlepší verzí sebe sama neznamená, že každý vlas musí být dokonale na svém místě.

V roce 2018 pozitivita těla stále znamená být sama sebou a přijímat, kdo jste. Ale také to znamená, využívat co nejlépe to, čím vás příroda obdařila a co je vaším nejlepším já. To činí pozitivitu těla ještě autentičtější. Samozřejmě, že není nic špatného na cvičení, když z toho máte dobrý pocit. Beze všeho můžete vyzkoušet nejnovější trend barvení vlasů (například Color Melting), pokud se vám líbí to, jak to na vás vypadá. Jen zůstaňte věrni sami sobě.

„Krása je to, jak se cítíte uvnitř a co se odráží ve vašich očích. Není to nic fyzického.”

Sophia Loren

Pozitivnost těla: Vypadejte právě tak, jak chcete vypadat

V prvé řadě se musíte líbit sama sobě – nikomu jinému. Pokud jste s vaším stylem spokojena, bude to vidět a začnete automaticky dostávat komplimenty i od ostatních. Můžete být tím, čím chcete být a vypadat tak, jak chcete vypadat – v tom je ten vtip. Nemusíte se ani obávat toho, zda je look vhodný pro ženy nebo muže. Možná to je důvod, proč jsou krátké vlasy pro ženy a dlouhé vlasy pro muže stále oblíbenější. Jedním z trendů krátký vlasů patřících k sebevědomým ženám, který jitřil emoce, je „buzzcut“, a opravdu přitáhne pozornost k vaší krásné tváři.

Žena s cool krátkým střihem vlasů.

Vlasy v souladu s pozitivitou těla: cool krátký sestřih!

Ukaž svou tvář s velmi krátkým sestřihem/buzzcut.

Jak ze sebe dostanete co nejvíce

Žena s přírodními kudrlinky.

Narovnat tuto nádhernou texturu? Ne, díky, líbí se nám přirozenost!

Ze sebe můžete dostat co možná nejvíce tím, že nebudete bojovat proti tomu, čím vás obdařila příroda. Byla jste vždycky majitelkou ženských křivek? To vás ale ani z daleka nedělá méně atraktivní, než jsou hubené modelky – je to fakt podpořený úspěšnými plus size modelkami, jako je Ashley Graham nebo Sarina Nowak. Máte vlasy textury afro nebo kudrny? Jste šťastná žena! Nesahejte pro vlasové žehličky k narovnání vlasů. Místo toho si obstarejte výživný šampon a kondicionér a zkroťte texturu vlasovou pěnou nebo balzámem. Máte jemné vlasy? Jistě, můžete použít triky na dodání objemu – nebo jednoduše zvolit účes, který je pro vaše vlasy ideální, jako mikádo nebo „pixie“.

Objevte: