Highlights

Prestižní soutěž Elite Model Look zná své vítěze!

Ve Španělském sále Pražského hradu se v pondělí 30. srpna 2021 uskutečnilo finále modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2021. Letošními vítězi se stali Amélie Konšelová a Alex Hanus za Českou republiku a Lenka Saturyová a Patrik Vališ za Slovensko. Porota letos mimořádně vybrala i vítěze za Ukrajinu, kterým se stal Alexey Kabasi. Vítězové budou reprezentovat své země na světovém finále Elite Model Look. Světové úspěchy předešlých ročníků soutěže potvrzují, že výherci mají slibně nakročeno k odstartování úspěšné kariéry.

one dam image

Finálový večer byl zahájen úryvkem z divadelní hry Manon Lescaut v podání moderátorů Hany Vágnerové a Vladimíra Polívky. Skvělou atmosféry dovytvářel i vynikající hudební zážitek, o který se v rámci finále postaral francouzský zpěvák Adam Naas. Součástí večera byla i exkluzivní přehlídka světově známých značek, jako je Bottega Veneta, Valentino, Saint Laurent, Givenchy, Alexander McQueen, Dior Homme, Versace, Balmain, Ermenegildo Zegna, Off White, Vetements nebo Balenciaga. O styling finálového večera se postaral módní návrhář Lukáš Macháček.

 

Jako tradičně se i tohoto slavnostního finálového večera zúčastnily topmodelky agentur Elite Prague a Elite Bratislava, například Denisa Dvořáková, Eva Klímková, Barbora Podzimková a Jana Tvrdíková a také slovenské topmodelky Barbora Brušková, Sasha Gachulincová a další.

one dam image

Exkluzivní kosmetika od Schwarzkopf a Elite Model Look jsou partnery ve světe módy již několik let

Hlavním partnerem soutěže se i tento rok stala úspěšná značka vlasové kosmetiky Schwarzkopf, která v minulosti dlouhodobě spolupracovala např. se světově známými topmodelkami Claudií Schiffer nebo Heidi Klum. K partnerství agentury Elite a značky Schwarzkopf se vyjádřila Karolina Markiewicz-Kuskowska, ředitelka divize Beauty Care ČR a SR, která říká: "Jsem ráda, že jsme se značkou Schwarzkopf mohli být i v letošním roce generálním partnerem modelingové soutěže Elite Model Look v České republice a na Slovensku. Tak jako je Schwarzkopf synonymem pro krásné vlasy, je Elite Model Look synonymem krásných modelek a modelů, co je dokonalé spojení pro modelingovou soutěž. Navíc čeští a slovenští finalisté se pravidelně umísťují na předních příčkách světového finále, co je jen dalším důvodem proč v naší spolupráci pokračovat. Českým a slovenským vítězům a vítězkám gratuluji a přeji hodně štěstí na světovém finále i v jejich budoucí kariéře.“

Staňte se modelkou nebo modelem

Nepropásněte svou šanci a staňte se profesionální modelkou nebo modelem i vy. Elite Prague a Elite Bratislava vyhlašují castingy po celé České republice a na Slovensku, které odstartují další ročník soutěže Schwarzkopf Elite Model Look. Castingy probíhají od 2.9. do 15.9. v obchodních centrech po celé České republice. Svou šanci můžete zkusit i na Slovensku, kde se castingy uskuteční od 24.9. do 30.9. Pro dívky je podmínkou účasti v soutěži výška nad 170 cm a věk 13-21 let, pro chlapce výška nad 183 cm a věk 15-23 let. Ambasadory soutěže se pro letošní rok stali digitální kreativec Martin Carev a slovenská topmodelka Michaela Kociánová.

one dam image
one dam image
Objevte: