Schwarzkopf

Color Lounge

 

Máte nějaké otázky ohledně vašich vlasů? V tom případě jste na tom správném místě.

 

 

Chcete vyzkoušet nový look? Potom jste na tom správném místě. Ať už hledáte rady ohledně barvení vlasů, krytí šedin, jemného tónování nebo intenzivního dlouhotrvajícího zbarvení - zde získáte tipy a triky pro barvení vlasů a správnou péči. Jste zvědaví? Pak si užijte příjemné počtení.

Najděte pro sebe ten pravý odstín!

Barvení vlasů: tutoriály

Gliss Color

Perfect Mousse

PICC

Gliss Color

Perfect Mousse

PICC

Naše nejlepší tipy a triky na barvení vlasů

V současnosti je trendy spousta barvicích technik, dvě z nich jsou ale jasnými favoritkami: balayage a ombré. Obě využívají postupný přechod barvy, jenže jaký je mezi nimi rozdíl? Jakého výsledku s nimi můžeme dosáhnout? To vše Vám v tomto článku vysvětlíme.
Domácí barvení vlasů je v dnešní době již opravdu snadné. Existuje ale novinka, která ho ještě zjednodušuje: gelové barvy. Čtěte dál a dozvíte se, co všechno tento typ barvy na vlasy dokáže.

Obarvěte si vlasy

Konturování vlasů


  • Tento článek obsahuje Galerie
Někteří objeví svůj první bílý vlas ve dvaceti, zatímco jiným je v té době již čtyřicet. Bílé vlasy můžete samozřejmě prostě přehlížet. Pokud byste je však rádi skryli, prozradíme vám něco o nejnovějších metodách barvení.
Šedé vlasy

Šedivé vlasy

Mládí přijalo šedé vlasy


  • Tento článek obsahuje Galerie
Mnoho žen si při pohledu na své první šediny okamžitě zabarví vlasy. Mladé hvězdy to však vidí jinak - obvjevily totiž krásu a půvab šedých vlasů.
Pochlubte se svojí přirozenou barvou vlasů. Můžete ji totiž rozzářit i bez obarvení! V tomto článku se dozvíte, jak jednoduše po obarvení přejít zpět na svou přirozenou barvu a jak ji ještě trochu vylepšit.
Přirozený, popelavě hnědý odstín je letos velmi moderní. Je skvělý pro ty, kdo si nechtějí pořád dokola dobarvovat odrostlé vlasy. Chcete vědět proč? Tak čtěte dál a dozvíte se to. A navíc Vám prozradíme, jak této trendy barvy při barvení dosáhnout.
Zrzavé vlasy mohou vypadat tajemně, něžně, romanticky, mladě i svůdně. Špetka měděného nádechu dodá zrzavým vlasům královskou záři.
While a new hair colour cannot make us 20 years younger in an instance, some shades of hair colour flatter the complexion much more than others. A new hair colour will make you look younger only if it does not scream ‘artificial’ to everybody who looks at your hair
Perleťový odstín blond? To nezní jako dobrý nápad… Ale je! Nosí ji teď hlavně ti, kdo udávají nové trendy. Zjistěte, jak tento trend vypadá a, což je důležitější, jak jej vytvořit!