got2b_com_bye_bye_babyhair_2560x963
got2b_com_bye_bye_babyhair_920x920
got2b | Bye bye babyhair

Zkroťte neposedné vlásky

 • got2b_com_bye_bye_baby_hair_touch_up_970x1400
 • Zkroťte neposedné vlásky s got2b BYE BYE BABYHAIR

  Rozlučte se s jemnými baby hair připomínající chmýří. Odteď bude styling vašich vlasů perfektní bez obtěžujících jemných vlásků. Inovativní kartáček značky got2b zkrotí vlasové chmýří. Produkt byl speciálně navržen pro dokonalou úpravu jemných vlásků bez nutnosti věnovat stylingu nadbytečný čas. Díky roztomilému a kompaktnímu designu si jej můžete vzít kamkoliv s sebou.  Kartáček pro zkrocení vašich vlasů got2b BYE BYE BABYHAIR je zkrátka absolutní must-have. 

   

  Drdoly a copy patří mezi nejpopulárnější účesy, často se u nich ale potýkáme s krátkými jemnými vlásky, které lítají všemi směry, a vyžadují dodatečné úpravy. Proto přichází značka got2b s novinkou – kartáčkem BYE BYE BABYHAIR.

   

  Malá tyčinka připomínající řasenku okamžitě zkrotí neposedné baby hair, aniž by je zatěžovala. Stačí aplikovat na suché vlasy. Inovativní nemastící složení navíc udržuje jemné vlasy na místě a zanechává je lesklé.

   

  Díky snadnému, efektivnímu a rychlému použití a praktické velikosti je kartáček got2b BYE BYE BABYHAIR každodenním stylingovým must-have pomocníkem.