one dam image
Gliss Kur

Million Gloss

null

Unikátní regenerační receptura MILLION GLOSS s koncentrovaným elixírem pro lesk a inovativní technologií laminace lesku poskytuje matným vlasům až 10 dní třpytivého lesku a dlouhotrvající zářivé odlesky.

 

MILLION GLOSS a jeho regenerační receptura znovuobnovuje povrch vlasů a laminuje každý vlas pro miliony světelných odlesků. Tato jedinečná technologie zajišťuje matným vlasům až 10 DNŮ TŘPYTIVÉHO LESKU a dlouhotrvající zářivé odlesky.

 

Intenzivní regenerace pro miliony zářivých odlesků

MILLION GLOSS a jeho koncentrovaný ELIXÍR PRO LESK regeneruje matné vlasy bez lesku pomocí inovativní technologie laminace lesku, která uhlazuje povrch vlasů a tím jim poskytuje miliony odlesků*.

 

*pravidelným používáním šamponu GLISS KUR MILLION GLOSS

Million Gloss

Šampon

Vysoce koncentrovaný lesk a hloubková regenerace s inovativní technologií laminace lesku. Dlouhotrvající a oslňující lesk. Miliony zářivých odlesků.

Million Gloss

Balzám

Perfektní rozčesatelnost. Receptura s inovativní technologií laminace lesku pro dlouhotrvající lesk. Miliony zářivých odlesků.

Million Gloss

Regenerační expres balzám

Okamžitě snadná rozčesatelnost. Receptura s inovativní technologií laminace lesku pro dlouhotrvající lesk. Miliony zářivých odlesků.

  • Thumbnail – Šampon
  • Thumbnail – Balzám
  • Thumbnail – Regenerační expres balzám