Barvy na vlasy | Zrzavé vlasové barvy

Trendy barva 2015: Marsala

null
© Getty Images

Geniální: Marsala září jako barva roku na červených kobercích a přehlídkových molech (jako zde na přehlídce Valentino) – a na vás také?

Na zdraví! Marsala, barva roku, dostala svůj název po sicilském silném víně a v roce 2015 se skutečně dostane do akce: od vlasů po módu až k make-upu – zdravá dávka zamilovaného červeného odstínu je vždy k dispozici! Ukážeme vám, proč je podmanivý Marsala trend právě teď tak neodolatelný.

Za prozaickým kódem 18-1438 se skrývá opojný odstín Marsala. Teplý vínově červený odstín byl jmenován barvou roku americkou institucí zabývající se barvami Pantone.  Jak už se stává, sicilské silné víno je jmenovcem tohoto smyslného červeného odstínu, který udává tón v roce 2015 všude – v módě, make-upu a samozřejmě i v případě vlasů. Luxusní, elegantní, sofistikované: nová barva obohatí náš rok! Zde uvidíte jak:

Trendy barva 2015: vlasy v barvě Marsala

null
© Fotolia

Na úrovni: Marsala je nádherná barva vlasů, která sluší mnoha ženám.

Od hlavy až po paty: trendsetterky, které udávají nové trendy, už nosí na svých hlavách barvu roku. Co byste měli zvážit před výběrem toho správného odstínu: sytý červenohnědý se studeným, modrým podtónem je dobrým základem k tomu, aby se červená nestala příliš ohnivou. Tento barevný trend se nejlépe hodí na brunetky se světlou nebo olivovou pletí. Ty mohou do Marsaly ponořit celou svoji hřívu. Rusovlásky to mají také velmi jednoduché. Mohou změnit pouze odstín, vyměnit svoji světle červenou za teplejší barvu roku. Ženy s blond nebo černými vlasy budou zřejmě preferovat jemné pramínky v Marsala barvě před kompletním obarvením všech vlasů.

Tip: Pečlivá péče je nezbytnou součástí! Aby Marsala barva příliš rychle nevybledla, používejte speciální pečující produkty a barevné šampony určené pro červeně obarvené vlasy. Tak si zajistíte dlouhotrvající zářivou barvu a potěšení z trendy odstínu roku 2015.

Trendy barva 2015: Móda v barvě Marsala

Trendy barva 2015: Móda v barvě Marsala

null
© Getty Images

Atraktivní: Marsala v módě ve všech návrhářských kolekcích. Cavalli právě předvádí svůj talent pro kombinace trendy barvy s divokým vzorem.

Marsala ve dne v noci – sytý červený odstín se dá v roce 2015 nosit kdykoliv a při jakékoliv příležitosti. Barva tohoto roku je navíc velmi společenským partnerem pokud jde o kombinace a velmi pěkně ladí s mnoha odstíny! Teplý zemitý odstín si dokonale rozumí s jantarovou, umber hnědou a zlatavě žlutou. Klasická bílá, bledá pleťová, modrá jako nebe a delikátní růžová, tyto odstíny dodají Marsala barvě magickou zářivost.

I další silné barvy jako je tyrkysová, petrolejová, nápadná Magenta nebo dokonce Radiant Orchid, trendy barva roku 2014, mohou společně s Marsalou vytvořit promyšlené stylingové partnerství. Jako součást barvy nebo barevného vzoru, či v jedné barvě po celém těle (jak to návrháři u trendy barev rádi dělají) – prémiový odstín je atraktivní!

Trendy barva 2015: Marsala Make-up

null
© Getty Images

Majestátní: Královna Letizia ze Španělska předvádí, jak vznešeně Marsala vypadá na rtech.

Krásně okouzlující: Marsala ve vlasech a v módě dokáže každou pleť rozzářit, od porcelánové po olivovou až k rosé pokožce. Což znamená, že tato prémiová barva, dramatická a přízemní v jednom, je také nutností v kosmetice!

Nicméně, Marsala make-up je lépe používat střídmě, pouze na zvýraznění jednoho detailu jako jsou rty, víčka nebo tváře svěží červenou. Prostor pro Marsala odstín: nehty mohou zářit barvou roku kdykoliv!