Barvy na vlasy | trend platinové blond

Ledová blond: jako stvořená pro podzim

Studená platinová nebo světlá švédská plavá jsou blond odstíny této sezóny – tyto blond odstíny rozzáří podzim a vlasy na trendy hlavách. Ať jsou vaše vlasy krátké nebo dlouhé, takové ochlazení se hodí k jakémukoliv střihu! Představíme vám ledové účesy a odhalíme, proč tyto super světlé barvy fungují jako omlazovací kúra.

Dopřejte si ledovou blond: nejenže je osvěžující, ale také vás omladí. Nevěříte nám? Jen se podívejte na ledově plavé vlasy zblízka: rozzáří nás, vypadají opravdu luxusně a jsou skutečným hitem. Ledová blond je právě teď velmi módní. Populární modelky a superstar jako Rita Ora, Ellie Goulding a Iggy Azalea oznamují příchod doby ledové, která je cokoliv, jen ne mrazivá – bude nám spíš horko. Protože ledově blond vlasy vypadají sexy a jemně zároveň. Slibná kombinace: a také všestranná: studený odstín může vypadat naprosto cool, ale také může být velmi romantický. V závislosti na stylingu (a oblečení) vypadá severská barva futuristicko-moderně nebo elfsky a jemně. Novinka pro vlasy doby ledové: čím matnější barva, tím elegantnější účes!

Ledová blond: nápadná linie vlasů

null
© Getty Images

Výrazný kontrast: tmavší odrosty jsou u ledového barevného trendu rozhodně povolené – ve skutečnosti tím projevujete svůj stylingový názor.

Chyceni v ledu: barevná paleta nabízí odstíny od studené švédské blond po platinovou. Akurátní mikádo, dlouhé glamour vlny nebo drzé pixie – ledové odstíny se předvádějí v tom nejlepším světle s jakýmkoliv střihem. Dalším pozitivním znakem ledové blond je, že tento odstín oživí trendy barvy na vlasy jako je bronde, i klasiku jako je medová blond nebo hnědá. A to nemluvíme o tom, že působí jako omlazovací kúra! Zářivé světlé vlasy rámují obličej téměř jako svatozář. Díky tomu pokožka vypadá svěžejší a mladší, zatímco zářivost vizuálně vyhladí vrásky.

Hledáte ochlazení? Představíme vám blond účes pro cool hlavy:

Doba ledová: mnoho tváří ledové blond