Barvy na vlasy | Stylingové a barevné trendy

Video: Láska tvoří krásu

Být zamilovaný patří k nejkrásnějším pocitům na světě. Úsměv, oči, vlasy – to jsou maličkosti, do kterých se zamilujeme a každý den objevujeme další. Ukážeme Vám dojemné vyznání lásky.

Muž. Žena. Romantický vztah. Videoklip zobrazuje každodenní momenty ze života páru – chvíle lásky, které se díky maličkostem stanou něčím obrovským. Ona je v jeho očích nejkrásnější ženou. Její krása je živena láskou a každý den roste. Protože krása nepřichází zvenku, ale zevnitř.

Toto video je příběhem pro všechny ženy, které věří v opravdovou lásku: v muže, který zbožňuje svoji partnerku a který si o ní myslí, že je tou nejkrásnější ženou na světě. Že je jednoduše dokonalá – i když to ve skutečnosti není pravda a oba dva to vědí. Muž ale miluje ženu takovou, jaká je. V jeho očích je dokonalá, nezáleží na tom, jak chaotická, komplikovaná, náročná, vybíravá nebo citlivá může být. Když se na ni podívá, vidí čistou krásu a cítí skutečnou lásku. A ona cítí k němu to samé.

Nechte se inspirovat dvěma milenci ve filmu a jejich láskou, která v lidech tvoří krásu. I když se navzájem tak dobře znají, nepřestávají se stále znovu a znovu překvapovat:

Video: Láska tvoří krásu

Láska, krása a vlasové barvy

Co má barva na vlasy společného s láskou? Ve videu žena překvapí svého milého novou barvou vlasů. Ale barva na vlasy umí víc. Změnou barvy nebo zesvětlením vlasů může žena zvýraznit svoji přirozenou krásu a nechat své vlasy a sebe samou zářit.

Barva vlasů, kterou si žena vybere, zvýrazní její styl a něco o ní vypovídá. Nezáleží na tom, jestli jen zvýrazní svoji přirozenou barvu, změní zcela barvu vlasů, zakryje první šediny nebo přidá několik proužků: s novou barvou vlasů se žena nejen změní na pohled, je také jinak vnímána svým okolím, ale hlavně se jinak cítí. Barva vlasů ovlivňuje krásu. Nejen navenek, ale také zevnitř. Stejně jako láska.