Barvy na vlasy | Stylingové a barevné trendy

Blogerky milují barevné konce vlasů

Dip dye, aneb barevné konce vlasů, jsou trendy. Barevné konečky jsou hravým trendem bez hranic. Tuto zimu se objevují nové aktuální podoby. Žádná barva není příliš světlá a žádný pastel není příliš neobvyklý. Barvení konečků vlasů můžete považovat za další logický krok po barevných proužcích. Blogerky se rády dívají a my také!

Není to tak dávno, co tmavé odrostlé kořínky byly absolutně nepřípustné! Pak se objevily celebrity, jako třeba herečka Drew Barrymore, která se do kamer smála se světlými vlasy a tmavými kořínky, a byl tu nový trend. Namáčení vlasů do barev se stalo praktickým řešením. Už není třeba řešit stále dokola vznikající odrosty. Tmavší odrosty a vyšisované konečky vlasů jsou vzpomínkou na dovolenou u moře. Kdo by rád nevzpomínal na bezstarostné dny dovolené? Plážový účes se u tmavších vlasů snadno docílí zesvětlením konečků. Nabarvit kořínky světlých vlasů na tmavo také není problém.

Duha do vašich vlasů

Příznivci namáčení se nebojí na své vlasy používat rozmanité barvy. Trendy blogerky po celém světě používají barvy na vlasy k namáčení svých konečků, ať už je to růžová, fialová, zelená nebo jakákoliv jiná barva. Sluncem vyšisované vlasy nepotřebují být před aplikací barvy zesvětlené.

Namáčecím dip dye trendem tohoto léta bylo postupné přecházení z barvy do barvy. Tvrdé přechody mezi barvami nebyly zrovna stylové. Ale to se teď změnilo. Pokračujte, buďte kreativní, nestyďte se! Barevným efektům už nemusí předcházet dlouhé seance v koupelně s barvou a štětcem. Jestli bude barva vlasů přecházet postupně z jedné do druhé, nebo bude viditelná tvrdá hranice, je pouze otázkou vašeho vkusu. Prostě využijte aktuálního pohodového a hravého stylu a konce vlasů namočte do barvy!

Barvení konců: Elle Ribera na svém blogu Opium Poppies (vlevo) a kolemjdoucí vyfocená Katjou Hentschel (glamcanyon.com) zkoumají kreativní možnosti nového barevného trendu © Elle Ribera / Opiumpoppies, Katja Hentschel / glamcanyon

Módní fotografka Katja Hentschel (píše na blogu glamcanyon.) neustále slídí za novými módními trendy. To ona objevila v ulicích mladou ženu s tyrkysově obarvenými konci vlasů. V ulicích měst se rodí většina trendů. Tentokrát to byla ulice německého hlavního města Berlína. Středně dlouhé blond vlasy po ramena s tyrkysovými konečky sahajícími až po uši jsou dobře doplněné botami Budapester v pánském stylu, koženou minisukní a límcem podle Peter Pana. To vše dohromady je velmi trendy a přitom to působí nevinně a sladce.

Elle Ribera je studentkou fotografie v New Yorku. Na jejím blogu s názvem Opium Poppies sama na sobě předvádí stylový namáčecí trend. Konce svých dlouhých blond vlasů si obarvila pastelově růžovou barvou. Tyrkysová mašle vytváří neobvyklý kontrast a retro oblečení doplňuje umělecký záměr: Manga ze šedesátých let.

Juliett Kuczyńska provozuje blog Maffashion. Její účes s obarvenými konci vlasů rozzáří i ten nejzamračenější zimní den.

Juliett Kuczyńska se inspiruje na síti a v ulicích. Juliett je studentkou umění z Varšavy. Přidala se k namáčecímu trendu, ale zvolila jemnější, přirozenější verzi tohoto stylu. Její romantická foto koláž vytváří zajímavé pozadí k její verzi účesu. Podívejte se na její blog Maffasion.

Odkazy na zmiňované blogy:

Blog Elle Ribera >> opiumpoppies

Blog Katje Henschel >> glamcanyon

Blog Juliett Kuczyńské >> maffashion