Barvy na vlasy | Péče o barvené vlasy

Blond vlasy: Zachyťte sluneční zář...

Konečně blond! Když si změníte barvu svých vlasů na blond, určitě si ten báječný a uspokojivý pocit ze změny chcete udržet navždy. Pokud si osvojíte určité pečující rituály a budete používat správné produkty, nic by vám nemělo zabránit v tom, aby vás blond barva „bavila“ opravdu hodně dlouho.

Blond vlasy
© Getty

Blond vlasy mohou být náročné a potřebují láskyplnou péči.

Ať jsou darem přírody nebo výsledkem barvení, blond vlasy potřebují více péče než tmavší odstíny vlasů. Plavovlásky od přírody se často také potýkají s mnohem jemnějšími vlasy než brunetky. Máte-li vlasy na blond obarvené, může se snadno stát, že po chemickém ošetření budou vypadat zplihle a nevýrazně.

Blond dokonale ladí se stříbrnou a zlatou

Krásu barvy svých vlasů můžete udržovat s pomocí produktů, které vaše vlasy nezatíží, ale přesto jim dodají svůdný lesk. Produkty s lehkou texturou a s velkým množstvím hydratačních látek zabraňují tomu, aby se záře vašich blond vlasů zhroutila v šedivou nudu. Speciální pečující produkty pro blond vlasy obsahují také ingredience, které absorbují vápník a hořčík obsažený ve vodě z kohoutku. Díky tomu budou vaše vlasy přirozeně lesklé. Možná budete chtít zajít ještě dál: Přidáte-li do vlasů zlaté a stříbrné pigmenty, zvýrazníte jejich barvu a rozehrajete je přitažlivými světelnými odlesky.

Blond – ukažte svoji oblíbenou barvu vlasů z té nejlepší stránky