Barvy na vlasy | Obarvěte si vlasy

Barvení konečků

Co je v současnosti na špičce barevných trendů? Barevné konečky! Techniky a styly, u kterých jsou barvené jen délky a konce vlasů. Ombré nebo želvovina: povíme vám, co je právě žhavým trendem, jak na to a vše co budete potřebovat, aby vám účes dlouho vydržel.

Malé akcenty, velké efekty: barevné trendy této sezóny míří na konečky a rozšiřují naši stylingovou paletu. Od harmonických po velmi kontrastní, od klasických k extravagantním nebo jen neskutečně krásné – víceodstínové účesy toto všechno mají! Většinou si musíte vybrat jeden. Jaké odstíny a účesy jsou momentálně na výběr? Podívejte se sami:

Vedoucí barevné trendy

Barvení konečků: U tohoto výrazného účesu se konečky (a částečně také délky vlasů) natírají vybraným barevným odstínem. Přirozená barva vlasů může být zesvětlená nebo zářit výraznými odstíny jako je třeba fialová, růžová nebo dokonce zelená. Ale v každém případě, přechodz jedné barvy na druhou zůstává jasně znatelný.

Ombré: Jakási light verze barvených konečků. Zde nižší část délek a konce jsou zesvětlené, ale jen o několik odstínů. Barva se nenanáší s pomocí štětce, ale hřebenem – takže výsledkem jsou plynulé přechody barev, které vypadají krásně přirozeně.

Želvovina: Tento aktuální trend se pozná podle jemných přechodů a harmonických směsí barev, obvykle blond a hnědé. Jemné melíry jsou nanášené volnou rukou po celé hlavě – nejen ve spodní části, jako u ombré a barvení konečků, ale například i vpředu – až ke konečkům! Díky tomu účes vypadá živě a rozmanitě. To nejlepší je, že takový účes je individuálně přizpůsobený a bude proto slušet každé ženě!

Chcete nakonec ukázat své pravé barvy? Pokud hledáte barevnou inspiraci a techniky, navštivte naši galerii:

Tipy na super péči pro barvené konečky:

  • Po umytí vlasů používejte kondicionér s recepturou chránící barvu. Oplachovací kúry je v každém případě nejlépe používat jen na konečky, aby vlasy u pokožky a pokožka sama nebyly přetížené živinami – tak se speciální péče dostane jen tam, kde je jí třeba.
  • Naneste si trochu vlasového oleje na délky a konce vlasů. Tato cílená péče dodá barvě zářivost. Olej chrání také před UV paprsky – čímž rovněž chrání barvu před rychlým vyblednutím.

Před stylingem nastříkejte vlasy ochranným sprejem před teplem. S tím správným ochranným produktem už nic nestojí v cestě aktuálním trendy účesům!