Barvy na vlasy | Karamelová

2012 Trend: Karamelové vlasy

Karamel je krásným barevným odstínem mezi béžovou blond a zlatavě hnědou. Už jen název Vás okouzlí bohatou sladkostí a šarmem. Podívejte se, jak hvězdy umí nosit karamelové odstíny, jakým střihům tato barva sluší a jaký make-up nejlépe doplní tyto zářivě teplé karamelové tóny.

Karamelová barva na vlasy připomíná crème brulée, karamely a espreso macchiato. Tato barva je sladká jako karamelový požitek. Muži milují syté a zářící odstíny vlasů. Zkuste trendy barvu a Vaše kamarádky zezelenají závistí při pohledu, jak Vaše nová barva přitahuje pozornost lidí v okolí. Přitahují Vás také bohaté zlaté odstíny? Rádi Vám ukážeme jak se obarvit a nosit sladké odstíny karamelu.

Nejlepší účesy pro karamelové odstíny

Karamel je jemný odstín a stejně tak i účesy, hodící se k této barvě, jsou jemné. Pro karamelové vlasy jsou vhodné všechny typy vln a kadeří. Prsty vytvořené vlny Lauren Conrad skvěle doplňují její karamelovou barvu vlasů a Nicky Hilton kombinuje svůj barevný tón s kadeřemi vyčesanými do vývrtky. Volně sepnuté výčesy a spletené vlasy jemně podtrhují přirozenou krásu karamelových odstínů. Méně vhodné jsou ostré, strohé nebo unisex střihy, podstřihy a geometrické tvary.

Barvení Vašich vlasů do karamelova

Pokud máte světlé až středně plavé vlasy, použijte k dosažení požadovaného karamelového odstínu barvu na vlasy.

Hodí se barva Vaší pleti ke karamelovým odstínům?

Karamelová barva vlasů se nejvíce hodí ke světlé a bledé pleti se žlutavým nebo zlatým nádechem.

Jak sladit make-up s karamelovou barvou vlasů

S obličejem orámovaným světle zlatavou září karamelových vlasů budete potřebovat dostatek řasenky, očních linek a rtěnky, aby Váš obličej nevypadal moc bledě. Černá řasenka, černé oční linky a rtěnka v různých odstínech červené dodají tváři barvu a výraz. Pokud je Vaše pleť trochu opálená a není tak bledá, můžete vyzkoušet růžovou rtěnku anebo použijte pouze přirozený make-up v teple béžových a světle hnědých odstínech.

Podívejte se na různé styly s karamelovými vlasy v naší galerii. Ukážeme Vám hvězdy s karamelově obarvenými vlasy v kombinaci s rozmanitými střihy a styly make-upu.

Galerie: Hvězdy s karamelově obarvenými vlasy

Objevte: Karamelová