Žena s popelavě hnědými vlasy
Barvy na vlasy | Hnědé vlasové barvy

Nový trend v barvení hnědých vlasů: žhavou novinkou je nyní popelavě hnědá

Přirozený, popelavě hnědý odstín je letos velmi moderní. Je skvělý pro ty, kdo si nechtějí pořád dokola dobarvovat odrostlé vlasy. Chcete vědět proč? Tak čtěte dál a dozvíte se to. A navíc Vám prozradíme, jak této trendy barvy při barvení dosáhnout.

Přirozený vzhled je nyní, v roce 2019, velmi populární. I barvy na vlasy se navrátily k decentním odstínům. A právě včas! Doteď jsme trávili hodiny péčí o naše bláznivé duhové vlasy v pastelových barvách. Přirozená barva vlasů naopak vyžaduje daleko méně péče. Z hnědých odstínů jsme si obzvláště oblíbili popelavě hnědou. Čtěte dál a dozvíte se, proč tato barva rozhodně není monotónní a nevýrazná.

Objevte moderní, popelavě hnědý odstín

Popelavě hnědý odstín je opravdu cool a působí téměř matným dojmem. Nejvíce sluší ženám s tmavě plavými až světle nebo středně hnědými vlasy. Technika nanášení barvy pak má vliv konečný výsledek. Pokud si tímto odstínem obarvíte celé vlasy, budete nepřehlédnutelná. Nebo dosáhněte naprosto přirozeného vzhledu díky jedné z mnoha kreativních technik nanášení barev. Například vysoce moderní technika balayage využívá k nanášení barvy na vlasy štětce, čímž barvě dodá přirozené zakončení. A pokud chcete své vlasy jen povzbudit, zkuste do nich přidat trochu popelavě hnědého melíru.

Žena s popelavě hnědými vlasy a světlým melírem.

Velmi stylová popelavě hnědá se světlým melírem.

Přechody barev do popelavě hnědé jsou teď naprostým hitem. Tento odstín tedy můžete použít také pro techniku ombré. Barva směrem od tmavších kořínků přechází až ke světlejším konečkům. To je ideální například pro ženy s přirozeně tmavými vlasy, které byly zesvětlené. Konečky zůstanou světlé, zatímco kořínky budou popelavě hnědé. A když barva odroste, není to hned vidět, a tak se odrosty nemusejí tak často barvit.

 

Důležité je, abyste po obarvení používali speciální produktové řady pro barvené vlasy. Přestože je popelavě hnědý odstín přirozeně matný, nebude působit dobře na unavených vlasech. Šampon, balzám a péče o obarvené vlasy jim zajistí péči, kterou po obarvení tolik potřebují.

Bude Vám popelavě hnědá slušet?

Žena s popelavě hnědými, tmavě plavými vlasy

Přirozeně cool: Populární, popelavě hnědý odstín je ideální pro ženy s tmavě plavými vlasy.

Velmi populární popelavě hnědá barva sluší nejvíce studeným typům žen. Ty si mohou popelavě hnědou nabarvit celé vlasy. Pokud jste ale teplý typ, bude Vám slušet spíše kombinace popelavě hnědé a dalších hnědých odstínů.

 

Dobrá zpráva: Kadeřníci mohou použít různé odstíny hnědé, aby vytvořili popelavě hnědou, která Vám bude dokonale slušet. Nejprve vytvoří základ ze středně hnědé a pak do něj přidají různé módní hnědé melíry, které barvě dodají popelavé, našedivělé, matné tóny.