Barvy na vlasy | Hnědé vlasové barvy

Trend z blogu: Barvy vlasů 2014

Módní návrháři vytáhli své štětce a rozzářili nové módní kolekce těmi nejzářivějšími barvami. Přirozeně vypadající barva vlasů je perfektní a velmi půvabná v kombinaci s barevným oblečením. Ženy si dnes nechávají růst svou přirozenou barvu vlasů a jednoduše přijímají ne zrovna přirozeně vypadající dvoubarevný účes. Pokud jde o módu, blogerky mají rozhodně dar předvídat budoucnost. Momentálně si oblíbily přirozeně vypadající hnědou barvu vlasů.

Nová hnědá barva vypadá jako přírodní barva vlasů, ale je smyslnější. Toho je dosaženo díky tomu, že barva na vlasy je velmi podobná přirozené barvě vlasů, ale má větší hloubku a lesk. Hra barev a sofistikované odlesky světla poškádlí smysly. Světlé, středně nebo tmavě hnědé vlasy lichotí téměř každé pleti. Použitím barvy na vlasy, která je blízká Vaší přirozené barvě vlasů, dosáhnete zářivých akcentů ve svých hnědých vlasech. V ideálním případě blondýnky zvolí světle karamelové odstíny, zatímco tmavovlásky sáhnou po tmavých čokoládově hnědých odstínech. Blogerky, které milují módu, si už svou novou barvu pro letošní rok vybraly.

Barva vlasů 2014: Blogerka Sarah si zvolila pro své vlasy sofistikovanou hnědou

Barvy vlasů 2014

Blogerka Sarah má ráda žensky vypadající účesy. Nové přirozené hnědé odstíny jsou pro ni jak stvořené.

Sarah miluje New York, Marca Jacobse, růžovou, zlaté šperky, tylové sukně a Gossip Girl. Její blog s názvem Josie Loves zobrazuje kaleidoskop zájmů. Naše fotka ukazuje její ženský styl. Dává přednost sukním před kalhotami, nechává své vlasy, aby jí rámovaly obličej v jemných, volně splývajících vlnách. “Nosím téměř výhradně šaty a sukně. Ostříhat si vlasy na krátko je pro mne nepředstavitelné!”, prozrazuje Sarah.

Sarah se jako odbornice nezastaví ani u módy. Její sofistikovaná hnědá barva vlasů a celý účes jsou důkazem, že je o krok napřed také pokud jde o nové účesové trendy. Je to perfektní barva vlasů a účes pro rok 2014. Po 12 letech barvení svých vlasů Sarah ví, že hnědé vlasy nemusí nutně tvořit přírodní vlasové pigmenty, aby vypadaly přirozeně. „Je to zvláštní, po všem experimentování se všemi odstíny od blond po tmavě hnědou se vracím ke své původní (i když ne přírodní) barvě vlasů a mám ji ráda“, říká.

Sarah si nedělá moc hlavu, když ji občas vlasy neposlouchají. Miluje totiž své klobouky: „Nic si neporadí lépe s neposlušnými vlasy, než krásný klobouk. Kromě toho jsem letos objevila suchý šampon, který mne už několikrát zachránil.“

>> Více o Sarah: Josie Loves

Barva vlasů 2014: Blogerka Sophie si zvýraznila své přirozeně hnědé vlasy

Barvy vlasů 2014

Sophie je mladou maminkou, ale přesto stále zvládá úpravu svých vlasů na mnoho způsobů. Současný barevný trend inspirovaný přirozenými barvami to trochu ulehčuje. Její hnědé vlasy se zrovna hodí.

Blogující matka Sophie se objevila jako "Latte Macchiato Mama". Miluje svoji přezdívku. Její blog "Berlin Freckles" nese záměrně podtitul "Mama 2.0 between Lifestyle, Latte Macchiato and Regular Life”. Na svém blogu mladá matka přemítá o životním stylu, designu, rodině a dětech.

Sophie je stylová žena, která pečuje o svůj účes a vyzná se v tom, co se nosí: “Jsem od přírody brunetka. Bývaly doby, kdy jsem své hnědé vlasy považovala za nudné a přidávala jsem k nim spoustu blond pramínků. Bohužel jsem s těmi všemi pramínky nevypadala dobře. Teď nosím čokoládově hnědé barvu. Tato barva zkrášluje moji přirozenou hnědou barvu vlasů. Momentálně čekám svoje třetí dítě. Proto použití permanentní barvy na vlasy nepřichází v úvahu. Používám teď místo toho semi-permanentní vlasové barvy.”

Sophie odhaluje své tajné zbraně proti neposlušným vlasům: „Používám gumičku, hodně sponek a kroutím vlasy. Ráda si vlasy zkroutím a vytvořím pohodový drdol dole u krku. S pomocí laku na vlasy z extra leskem zůstanou mé vlasy krásné po celý den.“

>> Více o Sophii: Berlin Freckles

Odkazy:

Blog Sarah >> Josie Love

Blog Sophie >> Berlin Freckles