Barvy na vlasy | Hnědé vlasové barvy

Barevná změna z blond na hnědé vlasy

Laura Haddock a Elisabeth Moss rády experimentují se svojí barvou vlasů, která se může měnit od blond po hnědou a zase zpátky. Barva vlasů má docela velký vliv na vzhled osobnosti. Tento vzhled se mění od člověka k člověku v závislosti na individuálních vlastnostech a temperamentu.

“Blondýny nebo brunetky, miluju všechny ženy”, říká Robert Stolz v textu jedné ze svých mnoha písní. Každá barva vlasů je krásná, pokud se hodí ke své nositelce. Neexistuje žádný důvod, proč novou barvu vlasů nevyzkoušet.

Sledovali jsme Lauru Haddock a Elisabeth Moss, jak měnily barvu svých vlasů od blond k tmavě hnědé a zpět. Tyto dvě celebrity jsou důkazem toho, jak různorodě může barva vlasů ovlivnit image jedince.

Změna barvy vlasů z blond na hnědou: Laura Haddock

Britská herečka Laura Haddock (viz foto nahoře) si stále mění barvu vlasů z blond na hnědou. Její image se mění podle aktuální barvy vlasů. Světlé vlnité vlasy s pohodovou pěšinkou uprostřed si většina z nás spojí s létem, sluncem a pláží. Blond vlasy jsou často považovány za obzvlášť přitažlivé. Na druhé straně, v tmavě hnědých vlasech vypadá Laura skromně a romanticky.

Změna barvy vlasů z blond na hnědou: Elisabeth Moss

Změna barvy vlasů z blond na hnědou

Elisabeth Moss

Herečka Elisabeth Moss (‘Mad Men’) vypadá skvěle, ať jsou její vlasy blond nebo hnědé. V tmavé barvě vypadá sebejistě, zatímco v blond vlasech působí jemněji a vyniknou světlé stránky jejího osobnosti. Stejně jako u světlého rámu kolem obrazu, hranice mezi blond vlasy a pletí obličeje jsou jemnější a ne tak zřetelné.

Blondýna nebo bruneta: Stejná barva vlasů, různý účes

Laura Haddock nosí své blond vlasy dlouhé a rozpuštěné, zatímco Elisabeth Moss má své blond vlasy krátké. Rozdíly jsou evidentní. Dlouhé vlnité blond vlasy vypadají jemně a žensky. Na druhé straně, krátké blond vlasy často vypadají mladistvě a trochu rozpustile.

Volbou účesu také můžete ovlivnit, jak budou hnědé vlasy působit na okolí. Laura Haddock se svými nedbale sepnutými hnědými vlasy působí smyslně. Elisabeth Moss zase se svým krátkým hnědým mikádem s asymetrickou ofinou vypadá stylově.

Obecně platí, že délka vlasů a účes ovlivňuje dojem z každé barvy vlasů. Tak máte stále ještě druhou možnost ovlivnit celkový dojem ze zvolené barvy vlasů.