Barvy na vlasy | Blond vlasové barvy

Styling krátkých blond vlasů

Kdo říká, že dlouhé vlasy vypadají ženštěji než krátké? A od kdy? Krátké vlasy jsou právě teď in a zároveň vypadají svůdněji než kdy předtím. Ženský blond odstín dodá celému účesu zářivý vzhled. Čtěte dál, pokud se chcete nechat inspirovat nejlepšími krátkými střihy pro blond vlasy.

Mohlo by se téměř říci, že krátké vlasy se stávají novým ideálem krásy. Stále více žen se loučí se svými dlouhými hřívami a volí radikální střih. S takovým účesem, nejen že vypadají sebevědoměji než dříve, ale také se cítí volnější a jsou neuvěřitelně atraktivní.

Tento účes se hodí speciálně pro světlé vlasy. Díky pěknému blond odstínu jsou vlasy plné lesku a vyzařují čistou touhu po životě.

Styling krátkých blond vlasů: Střih vhodný pro každý tvar obličeje

Téměř každá žena může nosit své vlasy nakrátko, pokud se vezme v úvahu tvar jejího obličeje.

Oválný obličej: Tento tvar obličeje je považován za ideální, protože se dobře hodí k čemukoliv. Obzvlášť dobře mu sluší samozřejmě i krátké vlasy, které zvýrazní obličej. Nejlepším příkladem je Charlize Theron a její rozcuchaný skřítkovský účes.

Hranatý obličej: Hranatému obličeji obzvlášť sluší proužky nebo ofiny, protože zjemní jakékoliv ostřejší rysy obličeje.

Kulatý obličej: Účesy, které vizuálně obličej prodlouží, jsou pro kulatý obličej ideální. Například bohaté mikádo je skvělé, protože opticky obličej v horní části prodlužuje.

Krátké střihy absolutně potřebují vhodný make-up. Pečlivý a žensky působící make-up bude pro tento účes dokonalou tečkou.

Ty nejatraktivnější krátké účesy pro blond vlasy jsou v naší galerii a vlasový expert Armin Morbach vysvětluje, jak můžete poškozené vlasy proměnit v zářivou hřívu.

Video: Jak proměnit poškozené vlasy v hlavu plnou zářivého hedvábí

Galerie: Styling krátkých blond vlasů

Související články