Barvy na vlasy | Barvení na blond

Trendem jsou blond vlasy

Melír je již minulostí. Nyní nám móda diktuje být úplně blond. Krásné časy ve stylu blond jsou opět tady. Blondýnky na přehlídkových molech nosí převážně platinovou a popelavou blond – tedy módní barvy vlasů pro letošní jaro.

Trendem jsou blond vlasy
© Schwarzkopf

Když blond, tak úplně – tak zní rozkaz dne.

V České republice je blond nejžádanější a nejoblíbenější barvou vlasů vůbec. Na tržbách českých kadeřnických salonů mají blondýnky a budoucí blondýnky lví podíl. Bond nabízí opravdu širokou paletu odstínů, což ženám dává skvělou šanci najít si „tu svoji“. Rafinovaným melírem lze vytvořit dojem většího objemu, přičemž k dispozici je bezpočet odstínů od platinové až po tmavou blond. Vše je možné a vše je dovolené.

Chcete-li být tuto sezónu „in“, nechte se inspirovat modelkami módních značek Balenciaga a Chanel, které se po všech přehlídkových molech procházejí v extrémně světlých blond hřívách. Tyto modelky vypadají obzvláště skvěle v přítomnosti modelek, které nosí vlasy v další všeobecně oblíbené a módní černé barvě. Takové černovlásky byly k vidění například na přehlídkách módních značek Bottega Veneta a Calvin Klein pro sezónu podzim/zima.

Éru platinové blond odstartovaly v roce 2009 úžasné blond vlasy Agyness Deyn. O rok později již o okouzlujících „kosmických blondýnkách“ mluvil celý New York. Obzvláště úchvatná byla Jil Sander, jejíž zcela odbarvené vlasy dokonale ladily s její zdrženlivou módou.

TIP:

Chcete-li kráčet s novým trendem blond, musíte si odbarvit všechny vlasy. Zvládnete to i doma, ale je třeba dodržet doporučenou dobu aplikace barvy, abyste dosáhli požadovaného odstínu.

Galerie: Hvězdy, které nosí blond