Žena s plavými vlasy. Usmívající se žena s kudrnatými tmavými vlasy. Žena s červenohnědými vlasy.
Barvy na vlasy | Barvení

Barvení vlasů je nyní ještě jednodušší – vyzkoušejte gelové barvy!

Domácí barvení vlasů je v dnešní době již opravdu snadné. Existuje ale novinka, která ho ještě zjednodušuje: gelové barvy. Čtěte dál a dozvíte se, co všechno tento typ barvy na vlasy dokáže.

Pokud si chcete změnit barvu vlasů, nemusíte nutně chodit do kadeřnictví. S novými přípravky na domácí barvení to zvládnete sami v pohodlí svého domova. Jednou za čas se na trhu objeví novinka, která tento způsob barvení vlasů usnadní. Byly to například pěnové barvy, které umožňují nanášet barvu na vlasy jako šampon. Ty už jsou dnes ale za zenitem. Nyní je tu opravdové vylepšení: gelové barvy. Barvy #PureColor se opravdu snadno používají, neodkapávají a při barvení dodávají Vašim vlasům potřebnou výživu.

 

Čtěte dál a dozvíte se, jak fungují.

Jednoduchá aplikace i kvalitní péče, to vše díky gelovým barvám #PureColor

Kaktus

Díky své konzistenci se gelové barvy nanášejí opravdu snadno a zvládnou to i úplní začátečníci. Nepotřebujete žádnou předchozí zkušenost s domácím barvením. Tyto barvy nepění ani neodkapávají. Vy, Vaše oblečení i koupelna tedy zůstanete čistí. Jednoduché je také smíchání dvou složek barvy.

Hydratační výtažek z kaktusu a aloe vera

Usmívající se žena se zářivými vlasy.

Výsledek barvení gelovou barvou: krásné, zářivé vlasy od kořínků až ke konečkům.

Nové gelové barvy se nejen snadno používají, ale Vašim vlasům také dodávají neskutečné množství výživy, což je obzvláště prospěšné pro zatěžované délky a konečky. Barva obsahuje tzv. technologii Aquaxyl, která dokáže zachytit molekuly vody ve vlasovém vlákně a udržet je tam. To vlasům poskytuje extra dávku hydratace. Další přísady, jako například aloe vera nebo výtažek z kaktusu, mají také hydratační účinky a dodávají vlasům zdravý lesk. Gelové barvy Schwarzkopf jsou navíc permanentní. Je sice možné, že se trochu barvy vymyje při prvním mytí po obarvení (stejně jako u ostatních barev), ale jinak Vás tento nový typ barvy rozhodně nezradí.

Tipy na domácí barvení vlasů gelovými barvami

Už tedy víte, jak gelové barvy fungují. Zde najdete pár tipů, jak si barvení doma ještě zjednodušit.

 

  • Před barvením si připravte několik věcí: hřeben, skřipec (hlavně pokud máte dlouhé vlasy, pak Vám totiž skřipec může pomoct stáhnout jednotlivé části vlasů, aby se Vám nepletly pod ruce) a ručník. Je také dobré si na barvení obléct staré tričko, jen pro případ, že trochu barvy se dostane jinam, než do
    vlasů.

  • Nejprve si přečtěte návod na použití. Pak si nasaďte jednorázové rukavice a smíchejte barevné složky podle návodu.

  • Pokud chcete být ke svým vlasům šetrnější, nanášejte barvu na nemyté vlasy. Vlasový maz totiž poskytne vlasovým vláknům o trochu ochrany navíc.

  • Čas začněte odpočítávat, až když dokončíte aplikaci. A protože gelová barva nekape, nemusíte se nudit v koupelně a můžete se volně pohybovat.

  • Poté, co si barvu opláchnete, použijte balzám dodaný s barvou. Ten Vám pomůže zafixovat barvu ve vlasovém vlákně a dodá Vašim vlasům extra lesk.