Barvy na vlasy | Černé vlasové barvy

Make-up pro ženy s černými vlasy

Černé vlasy potřebují speciální péči. To zahrnuje také přizpůsobení make-upu, který podpoří specifickou krásu černých vlasů. Podle zvoleného make-upu mohou ženy s tmavými vlasy působit záhadně a svůdně nebo okouzlit svou elegancí. Hvězdy v naší galerii předvádějí krásné účesy a make-up pro ženy s černými vlasy. Podívejte se, jak tmavé vlasy a styl make-upu mohou vyjádřit Vaši osobnost!

Make-up žen s tmavými vlasy by měl být v teplých odstínech. Tak se vyhnete hrubým linkám a stereotypu ve stylingu. Ženám s černými vlasy také velmi sluší rtěnky v tmavých nebo naopak světlých barvách.

Make-up pro ženy s černými vlasy: stíny udají ten správný tón

U žen se světlou pletí může být kontrast mezi pokožkou a tmavou barvou vlasů obrovský. Podpořit takové přirozené barvy by mohlo vést ke vzhledu ducha. Pokud je pokožka přirozené hnědá nebo velmi živá, neměl by chybět v arzenálu žádné černovlasé ženy bronzový pudr (tónovač) a tvářenka, aby pokožku rozzářily teplými barvami.

Make up by měl zdůraznit buď ústa nebo oči. Černá řasenka a oční stíny nejlépe přitáhne pozornost k výrazným očím. Červená nebo  rtěnka v barvě ovoce udělá tu samou práci pro rty.

Make-up pro ženy s černými vlasy: správná linka obočí

Obarvěte své obočí o něco světlejším odstínem, než jsou Vaše tmavé vlasy, abyste získali měkčí výraz. Jemné linky a jemné hnědé odstíny jsou dobrou volbou.

Doufáme, že naše galerie hvězd Vás bude inspirovat, abyste rozzářili své tmavé vlasy.

Galerie: Make-up pro ženy s černými vlasy