Barvy na vlasy | Černé vlasové barvy

Krásné účesy pro černé vlasy

Některé účesy vypadají u žen s černými vlasy obzvlášť přitažlivě. Naše hvězdné modelky ukazují ty nejkrásnější z těchto účesů.

Celebrity nás nepřestávají překvapovat svými novými barvami vlasů a novými účesy. Velmi často nás také inspirují k vyzkoušení nového účesu. Jessica Stam a další hvězdy nedávno vyvolaly zájem o vlasy obarvené na černo. Zajímalo nás, jaké je mít tak atraktivní černé vlasy jako naše celebrity, které jsme sledovali

Jak vypadat nejlépe s černými vlasy

Černé vlasy vypadají úžasně! Vyjadřují dospělost a svádí k záhadnosti a extravaganci. Velmi bledá nebo jemně opálená pokožka zvýrazní vzhled černých vlasů. V ideálním případě by černé vlasy neměly převažovat nad ostatními rysy v obličeji. Tmavé vlasy by proto neměly padat do obličeje a nejlépe vypadají v culíku nebo v drdolu. Středně dlouhé tmavé vlasy se mohou dávat za jedno nebo za obě uši. Ofina by neměla být příliš dlouhá nebo hustá. Dlouhé černé vlasy mohou kaskádovitě padat dozadu na ramena, pokud zrovna nepreferujete momentálně velmi populární účes na stranu.

Černé vlasy jsou častěji spojovány se stylovou elegancí, spíše než s romantickými či hravými účesy. Proto zapletené nebo natočené černé vlasy vypadají trochu staromódně a moc obdivu nevyvolají.

Jednoduché čisté střihy a tvary jsou pro černé vlasy mnohem vhodnější než romantické nebo hravé účesy. Geometrické střihy, rovná mikáda, rovné ofiny nebo uhlazené vlasy jsou pro černé vlasy ideální. Vlnité černé vlasy by měly splývat ve velkých, dobře tvarovaných vlnách, tak jak ukazuje Lana Del Rey v naší galerii s černými účesy.

Doufáme, že Vás budou ukázky našich černých účesů inspirovat (podívejte se na účesy hvězd v naší galerii).

Galerie: Účesy pro černé vlasy