Vlasový styling | Tipy a triky

Video blog „TheUniqueCarina“: účesy krok za krokem

null
© TheUniqueCarina

Ne vždy zdvořilá, zkrátka nenapodobitelná,: Carina z 'TheUniqueCarina' má mnoho tváří

Pro YouTube blogerku Carinu se v červnu zvedne opona. Mnichovská rodačka přitahuje své fanoušky mottem “Buďte jedineční, buďte sví!” a její blog “TheUniqueCarina” je o všech dobrých věcech v životě: kráse, módě a účesech. Myslíte, že název blogu je skutečně pravdivý? Podívejte se sami

Když se jí zeptáte na barvu jejích vlasů, Carina ji popisuje jako nikdy nekončící cestu. Krásná rodačka z Mnichova vytváří svůj blog „TheUniqueCarina“ se stejnou hravostí a chytrostí, jako odpovídala i v našem rozhovoru:

Video blog Cariny ”TheUniqueCarina”

Odvážný zvuk a jasná slova – tak Carina baví svoji komunitu, které nabízí zajímavé tipy týkající se módy, vlasů a mnoho dalšího. Blondýna popisuje svůj svět (krásy) zábavnými historkami, které řadí jednu za druhou. Například kadeřník, který místo zastřižení konečků ustřihne celých 15 čísel vlasů, získal pěknou dávku kritiky.

Mimochodem, tato 26-letá kráska dává přednost nůžkám ve svých rukou, od té doby, co bojuje s roztřepenými konečky. („Bohužel stále bojuji s roztřepenými konci vlasů, přestože o ně řádně pečuji“). Ve svém videu ukazuje svým fanouškům, na co si dávat pozor. Chytře, prakticky, zkrátka dobře!

Video: Ostříhejte si své vlasy/zastřihněte roztřepené konečky

Zblízka: Více o Carině

Název pro svůj blog našla Carina rychle: „Podle mne je slovo „unique“ (překl. jedinečná) velmi inspirativní, nejen že pěkně zní, ale má také fantastický význam: nenapodobitelný nebo prostě jediný svého druhu!“

null
© TheUniqueCarina

Melíry jsou Carininou oblíbenou trendy barvou vlasů: „Dodají vašim vlasům pohyb!“

Blondýnka, pro kterou bylo pojmenovat blog 'TheUniqueCarina' tak snadné, si nedělá starosti s módou: „Většinou se rozhodnu spontánně, co si obléknu. Prostě ráno vstanu a podle nálady si něco vyberu.“ Zní to tak přijatelně, ale nemůžeme tu její nerozvážnost brát zcela vážně.  Uvnitř Cariny je dívka, která promýšlí, jak sladit makeup, skvělé outfity a trendy účesy. Sama přiznává: „Jelikož jsem žena, stále přemýšlím – například nad novou barvou vlasů! Mám za sebou spoustu experimentování s barvou, ale rozhodně se cítím nejlépe jako blondýnka!“ Jako certifikovaná YouTube stylingová expertka (s více než 54 000 fanoušky) vám tato blondýnka poradí s každým problémem s vlasy: „Utažený culík vysoko nahoře pro dny, kdy vás vlasy neposlouchají, jemné plážové vlny, abyste se cítila dobře a melíry pro více pohybu ve vašich vlasech.“ Řádně zaznamenáno. A co péče o vlasy? Blogerka radí „vlasový olej, který zabrání vysoušení konečků a každý týden hloubkovou kúru, která dodá vlasům vláhu“. Super, díky!

Návod na vlasový styling: Culík s obtočeným pramenem vlasů

null
© TheUniqueCarina

Culík se speciálním efektem: Tmavá vlasová linie je záměrně vystavena na odiv u uhlazených účesů.

Ať už mají vaše vlasy špatný den, nebo prostě jen proto, že máte chuť – Carina popisuje vysoko posazený, přísně dozadu učesaný culík jako účes, který prostě musíte mít! Klasický culík zjemnila pramenem vlasů obtočeným kolem gumičky, kterou zakrývá.

Co budete potřebovat na uhlazený culík:

Narovnávací žehličku, ochranný sprej na vlasy, kartáč, vlasový olej, sponky, gumičku, lak na vlasy

Jak na to:

1. Na suché vlasy nastříkejte ochranný sprej před horkem a vlasy narovnejte s pomocí žehličky.

2. Vlasy pevně hned u vlasové linie sčesejte dozadu a přidejte trochu vlasového oleje, abyste zajistili uhlazený účes.

3. Vlasy učešte do vysoko posazeného culíku a všechny uniklé vlasy zajistěte pinetkami.

4. Oddělte široký pruh vlasů zespod culíku a obtočte jej kolem gumičky a jistěte vespod sponkou.

5. Nakonec celý účes zafixujte lakem na vlasy a hotovo!