Vlasový styling | Tipy a triky

Okouzlující účesy pro romantické chvíle

Na romantiku je vhodný čas kdykoliv. Hravé oblečení a něžné účesy mohou snadno přispět k okouzlení během zdánlivě obyčejných akcí jako je večeře s přáteli, spontánní schůzka, kino s partnerem nebo noční dámská jízda. Naštěstí máme nekonečné možnosti při výběru zářivých outfitů a romantických účesů. Hvězdy v naší galerii ukazují několik nádherných příkladů romantického stylu.

Stylové ženy se nikdy nepřestanou oblékat a česat romanticky. Je to zábava a působí to jako špetka koření v každodenním životě. První rande je dobrým důvodem, proč vypadat žensky a mít okouzlující účes, ale existují i další dobré příležitosti. Prostě jen zjemněte přísný drdol nebo culík. Pokud jde o svůdnost a inspiraci pro romantiku, jemné linie a hravé účesy nikdy nezklamou.

Přísné účesy stěží přilákají romantickou náladu. Naproti tomu, jemně rozcuchané kadeře, vlny, drdoly a copy jsou sázkou na jistotu, pokud jde o romantické chvíle. Jemně se pohybující vlasy vypadají hravě a vybízejí k blízkosti.

Stylingové tipy pro romantické účesy

Jemně rozcuchané vlasy vypadají roztomile a lákají k dotykům. Nyní je ten pravý čas nevypadat příliš „organizovaně“.

Od uhlazených k vlnitým: Kulma, žehlička na vlasy nebo natáčky promění rovné vlasy v něžné vlny. Lak na vlasy s nízkým stupněm fixace udrží vlny krásné, aniž by omezil jejich přirozený pohyb. 

Vlasové doplňky: Zářivé ozdoby a ozdůbky ve tvaru květin jsou obzvláště efektní. Jsou závěrečnou tečkou vašeho romantického účesu.

Glamour a nostalgie: Romantické účesy a nostalgické prvky jdou neobyčejně dobře k sobě. Vzpomínkou na dávné časy jsou čelenky, ptačí pera, mačkané vlny a perlové náušnice.

Romantické účesy a výběr oblečení

Vaše oblečení by mělo korespondovat s přirozeným stylem vašeho romantického účesu. Obzvlášť něžně a půvabně vypadají kusy v jemných pastelových barvách z hedvábí, sametu nebo příze. Nadměrné velikosti mohou vypadat velmi lichotivě.

Romantické účesy a výběr make-upu

Přirozené barvy make-upu jsou pro jemný žensky působící styl nejvhodnější. Zvýrazněte své rty jemným růžovým odstínem nebo jen použijte průhledný lesk na rty. Zaměřit byste se měla na oči. Oční stíny ve světle hnědých a béžových odstínech a několik vrstev řasenky přitáhne k vašim očím pozornost. Tvářím dodejte také trochu barvy.

Armin Morbach ve svém videu předvádí jak vytvořit elegantní účes s použitím vlasových doplňků.

Video: Jak vytvořit romantický účes

Doufáme, že se v naší galerii necháte inspirovat romantickými účesy.

Galerie: Hvězdy a jejich romantické účesy

Objevte: Typy a triky

Související články