Vlasový styling | Muži

Elegantní účesy pro muže

Jaký účes pánové zvolí, když se chystají na slavnostní akci? Zde je jednoduché řešení: o něco víc zdůraznit stylové prvky účesu a vytvořit tak více elegance, stylu a lesku. Výrazná nebo jemná vlna může celkovému dojmu dodat špetku toho správného vkusu. Doufáme, že se necháte inspirovat fotkami našich slavnostních účesů pro muže včetně návodu k jejich vytvoření.

Co dělá účes zajímavým pro danou speciální příležitost nebo gala večer? Je to elegance, styl a vynaložené úsilí nebo hezký účes s novými prvky? Naše odpověď zní: Platí vše výše uvedené! Podívejte se na večerní účesy v naší galerii a připojte se k nám v hledání těch stylingových prvků, díky kterým se účes stane elegantním. Možná se rozhodnete vyzkoušet jeden nebo dva takové nové prvky. V každém případě navrhujeme vyzkoušet je všechny. V případě elegantních slavnostních účesů si to můžete dovolit.

Pěšinka

Elegantní účesy pro muže

Rovná pěšinka dodá účesům pro slavnostní příležitost eleganci. V ideálním případě by měly být vlasy při tvoření pěšinky ještě vlhké. Vlasy učešte dozadu a s pomocí hřebenu rozdělte pěšinkou. Nyní jste připravení účes dokončit.

Tip: Vyzkoušejte učesat pěšinku výše nebo níže, než jste zvyklí. Můžete také vyzkoušet pěšinku prodloužit nebo zkrátit.

Pečlivě upravené vlasy

Elegantní účesy pro muže

Rozumná dávka perfekcionalismu je u slavnostních účesů důležitá. Správně tvarované, rovné nebo vlnité vlasy se mnohem lépe hodí ke slavnostním příležitostem a akcím, než “neučesané” vlasy s pramínky vlasů vyčnívajících nahoru nebo zplihle visících dolů. K vytvoření elegantního účesu použijte hřeben.

Tip: K vytvoření elegantního mokrého účesu použijte gel na vlasy. Vosk na vlasy zabrání poletování vlasů.

Lesk

Lesklé vlasy vždy upoutají pozornost. Účesy pro slavnostní chvíle by bez jemného zdravého lesku nebyly elegantní. Mokré účesy jsou také vhodné pro slavnostní příležitosti. Právě zde můžete použít celý stylingový arzenál, od lesku ve spreji, oleje na vlasy, až po vosk nebo gel.

Tip: Méně je více! Stylingové přípravky pro dodatečný lesk je lépe používat střídmě. Vždy je jednodušší v případě potřeby trochu přidat.

Objevte: Muži

Související články