Vlasový styling | Dlouhé vlasy

Výčesy pro středně dlouhé vlasy

Vlasy dlouhé po ramena jsou vhodné na spoustu skvělých výčesů. V naší galerii Vám ukážeme různé výčesy, od ležérních po slavnostní. S naším návodem krok za krokem budou Vaše účesy stylové a vydrží po celý den.

Vlasy po ramena jsou dostatečně dlouhé pro většinu výčesů a zejména pro ty ležérní účesy. Kratší vykukující pramínky vlasů celý účes zjemňují, jinak by mohl účes vypadat příliš přísně.

Návod: Drdol Rooney Mara s vlasy ve tvaru mističky přes čelo

Pokud nosíte své po ramena dlouhé vlasy většinou rozpuštěné v plážových vlnách nebo jako trendy mikádo, možná byste ráda přidala do svého účesového repertoáru několik ležérních a elegantních výčesů. Rooney Mara předvádí, jak takový překvapivý prvek, jako jsou vlasy učesané do tvaru mističky nad čelem, může okořenit starý známý drdol. Jednoduše následujte stylingové instrukce krok za krokem a vytvořte vlastní verzi tohoto účesu.

Stylingové nástroje: hřeben, lesk ve spreji, gel, gumička, sponky, lak na vlasy

Návod k vytvoření účesu:

1. Vlasy učešte do rovna a naneste lesk ve spreji
2. Použijte hřeben, abyste oddělila pramen vlasů nad čelem tak, že krátká pěšinka směřuje od vlasové linie k vrcholu hlavy
3. Naneste na vlasy malé množství gelu, aby se Vám s vlasy lépe pracovalo
4. Vlasy vysoko vzadu na hlavě sepněte do přísného drdolu. Z dříve odděleného pramene vlasů nad čelem vytvořte tvar mističky a zajistěte vlasy na konci sponkami
5. Celý účes zafixujte lakem na vlasy

V naší galerii najdete několik dalších krásných výčesů vhodných pro středně dlouhé vlasy. Návod na jejich vytvoření krok za krokem zde najdete také.

Galerie: Výčesy s návodem