Vlasový styling | Dlouhé vlasy

Styling dlouhovlasých hvězd

Ženy s hlavou plnou hedvábných dlouhých vlasů rády chodí s rozpuštěnými vlasy. Není divu, že mnoho celebrit nosí dlouhé vlasy a tak se pojďte podívat, jak nejlépe dlouhé vlasy učesat, aby vynikly. Správný střih je nezbytný. A pak jsou tu kreativní stylingové prvky, díky kterým je každý účes jiný. Prozkoumali jsme dlouhé vlasy celebrit jako je Anna Faris a přinášíme vám tipy, jak nosit dlouhé vlasy.

Některé ženy své dlouhé vlasy stále nosí v culíku, drdolu nebo výčesu. Většinou se příliš nestarají o to, jak by jejich vlasy mohly vypadat, kdyby je nechaly volně splývat přes ramena. Na druhé straně, pokud chcete své vlasy nosit rozpuštěné, je třeba mít dokonalý sestřih. Správný střih a péče o vlasy jsou základem pro nádherné, zdravím kypící dlouhé vlasy.

Styling dlouhých vlasů: správný střih je základ

Dlouhé vlasy mohou být sestříhány různými způsoby. Sestřih může být vrstvený zcela nebo jen zčásti. Konce vlasů mohou být střiženy do roviny nebo do kulata. Dlouhé vlasy můžete nosit bez ofiny nebo s ofinou, která může být dlouhá nebo krátká, symetrická nebo asymetrická.

Anna Faris a Padma Lakshmi (viz. výše komentované obrázky) mají obdivuhodně učesané své dlouhé vlasy. Pěšinka uprostřed blond vlasů Anny Faris a dobře tvarované vlny jsou sotva patrné. Její ofina je rovná, stejně jako vlasy až po úroveň uší.

Krátká postranní pěšinka v tmavých hnědých vlasech Padmy Lakshmi je velmi nápadná. Vlasy nad čelem jsou sčesané ke straně podél vlasové linie. Vlasy na druhé straně pěšinky drží za uchem. Její jemně vlnité tmavé vlasy přirozeně splývají přes její ramena.

Styling dlouhých vlasů: vlasové doplňky

Malé stylingové pomůcky a pečlivě zvolené doplňky dodají dlouhým vlasům půvab, styl a jedinečnost. Dlouhé pramínky padající do čela mohou být sepnuty a upevněny vzadu na hlavě. Vrchní část vlasů se může učesat dozadu a nagelovat, aby se vytvořil „mokrý“ účes. Dlouhé konce vlasů se mohou hodit přes jedno rameno, buď rovné, nebo vlnité či kudrnaté. Kreativita nezná hranic. Pomůcky jako žehlička či kulma na vlasy, skřipce, pinetky nebo vlasové doplňky jako jsou čelenky, sponky a gumičky se vám budou hodit.

Hvězdy v naší galerii předvádějí jen několik z mnoha způsobů, jak nosit dlouhé rozpuštěné vlasy. Náš vlasový expert Armin Morbach ve svém videu ukazuje, jak z dlouhých vlasů vytvořit trendy účes s patkou, v několika málo krocích.

Video: Jak z dlouhých vlasů vytvořit rockový výčes

Galerie: Dlouhé vlasy celebrit

Související články